Ужгородське державне музичне училище відсвяткувало ювілей

27 травня в залі обласної філармонії гучно, яскраво та велелюдно свій поважний ювілей святкувало Ужгородське державне музичне училище ім.Д.Задора – навчальний заклад, що, без перебільшення, відіграє ключову роль у розвитку музичного мистецтва Закарпаття.
За час свого існування заклад вишколив плеяду блискучих артистів, композиторів, музикознавців, педагогів – загалом більше п'яти тисяч випускників. Чимало з них складали та складають основу професійних і самодіяльних колективів, музично-педагогічних закладів не тільки рідного краю та України, але й близького і далекого зарубіжжя. Назвати хоча б такі імена, як Гізелла Ціпола, Євген Станкович, Анатолій Затін, Йожеф Ермінь, Етелла Чуприк, Еміл Сокач, Віктор Плоскіна та багато інших відомих постатей.
Святковий настрій, який панує в концертній залі, надовго залишається в пам’яті, яскраві моменти стають незабутніми. Готуючи концертну програму, обираючи репертуар, виконавці мимоволі об’єднують на одній сцені різні культури, традиції, епохи, стилі, даючи волю живому спілкуванню мовою музики, - йдеться на офіційному сайті училища.
70-річчю Ужгородського державного музичного училища імені Дезидерія Задора присвятили і сьогоднішній концерт, який відбувся у великій залі обласної філармонії. Кращим викладачам училища грамоти міської ради вручив заступник міського голови Олександр Білак.
До теми
- В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Унікальний фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» започатковує Закарпатський народний хор
- До Великодня закарпатські художники представили тематичну виставку
- У краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького провели майстер-клас зі створення «Писанки єдності»
- Ужгородський скансен запрошує завтра на тематичну вечірню екскурсію «Великодні звичаї та традиції Закарпаття»
- Названо переможців ІІ Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У художньому музеї ім.Й.Бокшая представив свій творчий доробок художник Віктор Сірко
- Закарпатський народний хор запрошує завтра своїх шанувальників на «Бал в старому селі»
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу «Шовкова косиця»
- Бетховен та Мендельсон: симфонічний оркестр філармонії запрошує на музику контрастів
- Дорога суміжних надій: історія доньки і ветерана, які підтримують військових словом і піснею
- 12-річна ужгородка Валерія Білецька дебютувала з авторським синглом «Скажи мені»
- Ужгородців запрошують на виставку живопису Ярослава Ілька
- Театр як місія, а не просто сцена: розмова з Олесею Чепелюк
- 4 січня в Ужгородському скансені відбудеться традиційний щорічний фестиваль «Коляди в старому селі»
- Протягом місяця триватиме в Ужгороді ювілейна виставка Творчого об'єднання художників Закарпаття
- Ужгородська музична школа №1 дала великий Різдвяний концерт
- В Ужгороді вдруге провели Фестиваль закарпатського вертепу
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів