Закарпатський турист – який він?

Визначити тенденцію віку чи статі не вдалося, оскільки під час травневих свят вона не спостерігалася. Типовою ситуацією та метою поїздки є відпустка в Закарпатській області та запланована путівка і участь у фестивалі.
Серед туристів, які подорожують з інших областей України, найбільше Закарпаття відвідують гості із Західної України, міста Київ та зі Східної України. Здебільшого це жителі міст. Вони приїжджають з метою екскурсій, на гастротури, на лікування (рекреацію).
Туристи-іноземці за статистикою - це гості з таких країн як:
- Словаччина
- Польща
- Угорщина
- Білорусія
- Чехія
Туристи з цих країн - це рівномірно жителі міст і сіл. Здебільшого вони відвідують історичні місця та памятки, вибирають гастротуризм та екстремальний туризм.
Місцеві жителі як туристи - це здебільшого жителі закарпатських міст, які беруть участь у гастрономічних турах, також цікавим і популярним для них є лижний туризм.
Однією з головних емоцій та основних вражень туристів від Закарпаття є люди, що проживають в області, їх гостинність та дружелюбність.
Туристи інформацію про відпочинок найчастіше брали з інтернету, відгуків друзів, туристичних сайтів, повідомляють в Департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА.
До теми
- Найцікавіші водоспади Закарпаття для мандрівок
- Ужгородський замок продовжує оновлювати музейний простір
- Електромобіль для маломобільних відвідувачів: у НПП «Синевир» готують новий сервіс
- У центрі Ужгорода встановили інформаційний бокс для туристів
- У Карпатському біосферному заповіднику посилили контроль через незаконний джипінг у високогір'ї
- Нацпарк «Синевир» оголосив сувору заборону на джипінг: порушників виявлятимуть за допомогою фотопасток та засобів прихованої фото- і відеофіксації
- Найбільші музеї Закарпаття з початку року відвідали майже 340 тисяч туристів
- Ужгород – серед лідерів Закарпаття за надходженнями туристичного збору
- "Це саме те, що лікує душу": як закарпатський гід Сергій Прокоп допомагає туристам відновитися під час походів у Карпати
- Майже 70% туристів повертаються на Закарпаття: результати дослідження
- Волонтери відновили маркування популярного маршруту на Говерлі
- Лавандова гора над Перечином знову зацвіла: сезон фіолетових фотосесій на Закарпатті відкрито
- Закарпаття – у ТОП-5 областей за кількістю ночівель зі сплатою туристичного збору
- Квітка, яка пережила льодовиковий період: на Чорногорі цвіте червонокнижна наскельниця
- На Закарпатті обиратимуть туристичний сувенір 2026
- На Боржаві оновили маркування одного з найпопулярніших туристичних маршрутів
- На Закарпатті промаркували туристичний маршрут до гори Голаня
- Карпати після дощу: на Чорногорі почалося літнє цвітіння
- «Тячівщина – соляний оберіг України»: у Колодному провели колоритний гастрономічно-туристичний фестиваль
- Сезон дитячих груп та коротких вікендів. Як змінюється літній туризм на Закарпатті на п’ятому році війни

До цієї новини немає коментарів