В Ужгороді запалили олімпійський вогонь (ФОТО)

Cьогодні у Ріо-де-Жанейро стартують Літні Олімпійські Ігри. Відзначити визначну для світу спорту подію вирішили і в Ужгороді – символічним підняття олімпійського стягу та запаленням олімпійського вогню. Честь виконати почесну місія випала кращим спортсменам області.
Участь в урочистостях, які відбулися поруч зі спорткомплексом Юність взяли вихованці спортивних шкіл краю, кращі з кращих спортсменів краю, посадовці та члени регіонального представництва Олімпійського комітету України.
Учасники та гості свята привітали усіх присутніх із початком Олімпіади та побажала закарпатцям, котрі нині також знаходяться у Ріо та братимуть участь в іграх, спортивних досягнень та наснаги. Нагадаємо, Закарпаття в українській збірній представлятиме чемпіон світу з фехтування Анатолій Герей та молоде дарування, художня гімнастка Валерія Юзьвяк, котра потрапила до резерву збірної.
До теми
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2026: біг заради підтримки ветеранів
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Khust Half Marathon відкрив сезон благодійних забігів: естафету перебирає Ужгород
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Бронза Кубка світу з кікбоксингу WAKO — в Ужгороді!
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- «Ігри воїнів Карпат» уже вдруге цьогоріч відбулися в Ужгороді
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- В Ужгороді відбулася першість Західного об’єднання Нацгвардії України із самбо
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- В Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед силових структур
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи

До цієї новини немає коментарів