У центрі Ужгорода погасили палаючий мікроавтобус

9 серпня об 11:50 до Служби порятунку «101» повідомили про пожежу у вантажному мікроавтобусі марки «OPEL MOVANO». Транспортний засіб загорівся під час руху по вулиці Фединця в м. Ужгород.
Водій помітила дим з-під капота, зупинила авто й разом з пасажиром почали пробувати самотужки впоратися з вогнем. На допомогу їм прийшли й водії інших транспортних засобів. Однак бажаних результатів не було, аж поки на місце події оперативно не прибули чергові відділення 14-ї та 15-ї державних пожежно-рятувальних частин обласного центру.
З огляду на те, що транспортний засіб згорає за лічені хвилини, діяли бійці ДСНС надзвичайно швидко. Вже о 11:54 вогнеборці локалізували пожежу, а о 12:14 повністю її ліквідували. Вогонь встиг знищити та пошкодити передні фари, панель приладів іномарки, частково салон та лакофарбове покриття капоту.
До гасіння пожежі залучалося 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. Причину виникнення пожежі встановлюють правоохоронні органи. Травмованих та загиблих не було.
До теми
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань
- 163 спортсмени та 50 тренерів Ужгорода отримають винагороди за спортивні успіхи
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Черговий вантаж підтримки для захисників: Ужгород доправив захисникам 33-ї бригади нову партію необхідного спорядження
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- "Закарпатський бетлегем" - всіх охочих запрошують на веселу коляду в Ужгородський замок
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
- «Я люблю українську» – в Ужгороді відбувся фінал мовознавчої гри серед школярів
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС
- Завтра, 12 грудня, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Володимира Биру
- На Хустщині отруїлися неповнолітні брат і сестра - ймовірно, через чадний газ
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Новий календар «Ужгород 2026»: найкращі фото міста у кожній сторінці

До цієї новини немає коментарів