4,5 роки за ґратами проведе закарпатець за грабіж, який "збагатив" його на дві тисячі гривень

Досудовим розслідування встановлено, що мешканець смт. Батьово Берегівського району, у грудні 2015 року, близько 22 години вечора, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння напав на жінку намагаюсь вирвати в неї з рук сумку, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
В подальшому, нападник отримавши опір, наніс потерпілій тілесні ушкодження та, все ж таки заволодів сумочкою, в якій знаходились 2 350 грн.
За принципової позиції Берегівської місцевої прокуратури чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 КК України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки та 6 місяців.
До теми
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- На Хустщині судитимуть місцевого наркоторгівця метамфетаміном
- Поліцейські Виноградова затримали підозрювану у переправленні військовозобов’язаних через кордон України
- На Мукачівщині взято під варту двох місцевих наркоторгівців
- На Свалявщині до 7 років ув’язнення засуджено чоловіка за вбивство 17-річного юнака
- На Берегівщині прокуратура затвердила обвинувачення торгівцю боєприпасами
- Смерть породіллі на Закарпатті: завідувачку пологового відділення судитимуть за службову недбалість
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- На Берегівщині прокуратура скерувала до суду провадження, щодо «закладчика» наркотиків та психотропів
- До 3 років позбавлення волі засуджено трьох мешканців Рахівщини за ухилення від призову з релігійних мотивів
- 5 років тюрми: на Закарпатті чоловік брав $10 тисяч за переправлення ухилянтів через кордон
- У Мукачеві прокуратура погодила підозру чоловіку у незаконному збуті метамфетаміну
- До 3 років обмеження волі засуджено жительку Ужгородщини, через неналежний догляд якої помер 3-місячний хлопчик
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- 5 років за ґратами проведе правоохоронець із Закарпаття, який перевозив ухилянтів у власному авто
- За матеріалами СБУ 9 років тюрми отримали агенти фсб, які займалися підпалами на Закарпатті
- Поліція Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність 50-річному місцевому жителю
- Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівщини, який підозрюється в умисному вбивстві неповнолітнього
- 15 000 доларів за незаконне переправлення чоловіків через кордон - судитимуть двох закарпатців
- Перед судом постане адвокат, який сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби без законних на це підстав
До цієї новини немає коментарів