У трьох закарпатців з квартир через балкони викрали великі суми

Ужгородка з вул.Легоцького поїхала на кілька днів із дому, а коли повернулася, то виявила сліди непроханих гостей. Невідомі зловмисники проникли в квартиру на першому поверсі через балкон, виламавши двері. Поживою злодіїв стали 3000 доларів, 3500 євро, 2000 гривень та золоті вироби. Сума заподіяних збитків склала 183 тисячі гривень.
На першому поверсі багатоповерхівки на вул. Індустріальній в Мукачеві проживає інша потерпіла. Жінка пішла зранку з дому, а балконні двері залишила незачиненими. Це тільки полегшило роботу невідомим «домушникам». Після їх візиту з тумбочки в спальні зникли гроші в сумі 9000 доларів.
Не пощастило й іншому мукачівцю, який теж проживає на цій же вулиці. Чоловік поїхав в м.Київ, за його квартирою приглядає тітка. І от вночі в помешкання проникли шляхом підбору ключа невідомі зловмисники. Поживою крадіїв стали гроші в сумі 2000 доларів, монітор і ДВД-програвач. Сума заподіяних збитків склала 50 тисяч гривень.
Поліція розшукує крадіїв і вкотре застерігає громадян. Покидаючи свої домівки, потурбуйтесь про надійний захист помешкання. Особливо, якщо мешкаєте на першому або останньому поверсі. Зачиняйте вікна й двері, а краще встановіть грати чи металеві жалюзі. Нікому з чужих не кажіть про те, що не будете вдома. Не залишайте на час вашої відсутності в хаті великі суми грошей та ювелірні вироби.
До теми
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- «Кілька днів свободи, що стали символом»: в Ужгороді відзначили річницю Карпатської України
- Хор «Кантус» запрошує слухачів у захопливу подорож світом німецької вокальної музики XIX століття
- В Ужгороді презентували книги про Карпатську Україну
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана

До цієї новини немає коментарів