На допомогу ужгородському наркоману прийшли захисники, які напали на патрульних

Побачивши патрульний автомобіль, громадянин почав втікати між будинками. Полісмени вирішили наздогнати його та з’ясувати причину такої поведінки. Чоловік забіг у під’їзд багатоповерхівки, звідки за декілька хвилин вийшли троє осіб і стали на захист втікача.
Патрульні помітили, що хлопець, якого вони наздоганяли, передав згорток одному із захисників. Як пізніше з’ясували полісмени – своєму братові.
Полісмени наказали чоловікам відійти на безпечну дистанцію від переслідуваного та не робити різких рухів, попередили про відповідальність за перешкоджання виконанню службової діяльності та опір поліцейському при виконанні, а також про можливість застосування до осіб спецзасобів. Але громадяни проігнорували зауваження полісменів. Натомість, один з чоловіків несподівано наніс удар патрульному.
Оскільки своїми діями правопорушник становив загрозу, патрульні змушені були надіти на нього кайданки. На місце події полісмени викликали слідчо-оперативну групу.
В присутності понятих у парубка, який передавав згорток братові, вилучили невідомі речовини, ззовні схожі на наркотичні. Пізніше з’ясувалося, що хлопець раніше притягався до кримінальної відповідальності.
Патрульні освідували його в обласному наркодиспенсері. Висновок лікаря підтвердив, що 22-річний ужгородець знаходився в стані наркотичного сп’яніння. Справою займаються слідчі.
До теми
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Спроба нападу на РТЦК та СП у Міжгір’ї: офіційний коментар
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- Поліція Закарпаття викрила схему переправлення через кордон чоловіків, замасковану під медевакуацію
- Поліцейські Закарпаття здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Нацполіції України
- Поліція розслідує факт поширення відео порнографічного характеру: у справі фігурує неповнолітня
- Керував у стані наркотичного сп'яніння: патрульні притягнули до відповідальності порушника в Ужгороді
- На Закарпатті поліцейські відкрили вогонь по колесах вантажівки задля примусової зупинки
- На Закарпатті поліція заблокувала діяльність наркоугруповання зі щомісячним прибутком орієнтовно 1 млн грн
- У Берегові поліція затримала зловмисницю, яка поранила місцеву жительку
- На Закарпатті прокуратура в апеляції довела вину наркоторгівця і скасувала виправдувальний вирок

До цієї новини немає коментарів