Прокуратура і поліція перевіряють вирубку лісу на Берегівщині на 2 мільйони гривень

У рамках розслідування кримінального провадження Берегівською місцевою прокуратурою проведено обшук в приміщенні Державного підприємства «Берегівське лісове господарство», повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Берегівською місцевою прокуратурою, спільно з працівниками Національної поліції, проведено обшук в приміщенні Державного підприємства «Берегівське лісове господарство». В результаті обшуку вилучено документи, які необхідні для повного та всебічного розслідування у кримінальному провадженні.
Вказана слідча дія за ухвалою суду проведена у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого Берегівською місцевою прокуратурою за фактом зловживання посадовими особами ДП «Берегівське лісове господарство» своїм службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки – незаконно вирубану деревину на загальну суму понад 2 млн. грн.
До теми
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- Знищення лісового масиву через підпал сухої трави - прокуратура повідомила про підозру закарпатці
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- На Закарпатті ДБР перекрило «стежку» через кордон, якою правоохоронець переправляв чоловіків до Словаччини
- За матеріалами ДБР судитимуть митника та працівника правоохоронного органу на Закарпатті, які хотіли заробляти на «контрабанді» чоловіків призовного віку
- Судитимуть керівника Свидовецького лісництва за допущені вирубування дерев на заповідній території – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Недбалість ціною в 55 мільйонів гривень: лісничого з Рахівщини судитимуть за масову вирубку дерев
- Понад 45 млн збитків: поліція Міжгір’я повідомила про підозру у службовій недбалості посадовцю Держземагентства
- Незаконні рубки на Закарпатті: керівник лісництва філії ДП «Ліси України» допустив вирубування дерев на заповідній території зі збитками 4,5 млн
- На Закарпатті ДБР викрило чергову схему переправлення ухилянтів за кордон
- На Закарпатті ДБР повідомило про підозру посадовцю лісгоспу, дії якого завдали державі збитків на майже 56 млн грн
- На Закарпатті викрито майстра лісу, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,2 мільйона гривень
- Поліція Мукачівщини встановлює обставини ДТП, у якій смертельно травмувався мотоцикліст
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- На Закарпатті ДБР викрило керівника лісництва, який збував цінну деревину під виглядом дров
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- Їхав без шолома: через ДТП на Виноградівщині до реанімації потрапив 17-річний мотоцикліст
- На Закарпатті ДБР повідомило про підозру лісничому за вирубку дерев на понад 3,3 млн грн
- За матеріалами ДБР судитимуть лісників із Закарпаття, які завдали збитків довкіллю на понад 12 млн гривень
До цієї новини немає коментарів