Ужгород відвідає актриса-легенда українського кіно

Дебютувала 17-річною школяркою у фільмі «Лісова пісня», де зіграла роль Мавки. Знімалася у відомих стрічках українського кіно – «Сон», «Гадюка», «Комісар», «Помилка Оноре де Бальзака», «Народжена революцією», «Вавилон ХХ», «Ярослав Мудрий», «Кармелюк», «Меланхолійний вальс», «Роксолана», «Чорна рада»… Лауреат міжнародних премій за найкращі жіночі ролі, кавалер Ордена княгині Ольги усіх трьох ступенів. Нині Раїса Недашківська є першим заступником голови правління Національної спілки театральних діячів України.
Пані Раїса приїжджає до Ужгорода на запрошення своєї давньої приятельки Вероніки Переверзєвої (Гопко), закарпатської акторки, яка проживає у Парижі. Свого часу вони познайомилися на Київській кіностудії Довженка, де брали участь у зйомках фільмів.
Під час творчого вечора в Ужгороді будуть показані уривки з відомих фільмів, Народна артистка декламуватиме українську поезію, розповість про свій творчий шлях та відповість на запитання глядачів.
Легенда українського кіно пробуде на Закарпатті кілька днів.
До теми
- "Енеїда", якої ще ніхто не бачив: Закарпатський облмуздрамтеатр готує подію року
- 24 події, понад 3 тисячі глядачів та 5 днів фестивалю: в Ужгороді завершився фестиваль «Кіно сусідів»
- Театральний сезон: що цікавого готують два театри Ужгорода
- Вистава Ремарка «Ніч у Лісабоні» уперше в Ужгороді
- З 6 по 10 серпня в Ужгороді відбудеться 4-й щорічний міжнародний кінофестиваль «Кіно cусідів»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- Закарпатський облмуздрамтеатр побував із гастролями в Угорщині
- В Ужгороді представили виставку робіт Емми Зайцевої під назвою «Народження образу»
- Маріупольський театр в Ужгороді: виклики, щоденне життя, плани і творчість
- Закарпатський драмтеатр реалізує інклюзивний проєкт за підтримки Українського культурного фонду
- Ужгород приймає V Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- «Під цвітом сакури»: в Ужгороді пройде фестиваль камерного театрального мистецтва
- Сім днів – сім вистав. Закарпатський театр ляльок запрошує на тиждень вистав «Театр – дітям»
- У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох"
- "Хотілося, щоб говорили не про розбомблений театр, а про історію і відновлення". Як працює "театр без даху" з Маріуполя
- В Ужгороді 24 лютого розпочнеться театральний фестиваль «Драма сьогодення»
- Другий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії «ДРАМА СЬОГОДЕННЯ» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді сьогодні відбудеться благодійний показ «Маріупольської драми»
До цієї новини немає коментарів