В ужгородки двоє шахраїв винесли з дому 10 тисяч доларів

13 вересня зранку до правоохоронців із заявою звернулася 60-річна ужгородка. Жінка розповіла, що близько 10 години ранку на вул. Льва Толстого двоє невідомих чоловіків віком приблизно 40-45 років попросили показати їм дорогу до міської клінічної лікарні. Заявниця довірилася чоловікам, сіла з ними в автомобіль та показала дорогу. Після цього вони попросили залишити в жінки на зберігання свій комп’ютер, за що як гарантію виманили в неї 500 доларів. Ввійшовши до квартири потерпілої, один із чоловіків заговорив жінку, а інший викрав із спальної кімнати дев’ять з половиною тисяч доларів.
По даному факту слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Оперативники займаються встановленням осіб шахраїв. Проводиться досудове розслідування.
Шановні громадяни! Ужгородська поліція вкотре радить – будьте обачнішими. Збереження Ваших коштів у таких випадках залежить тільки від вас. Не довіряйте незнайомцям, а в підозрілих ситуаціях звертайтесь до найближчого відділу поліції чи телефонуйте за номером «102».
До теми
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ввозили авто для військових, а продавали цивільним: поліція Ужгородщини повідомила про підозру ще одному фігуранту – директору благодійної організації
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників
- У Шахтинському лісі в Ужгороді вперше проведуть благодійний забіг «UZHTRAIL 2025»
- Ще 6 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України виділили із бюджету Ужгорода
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді збільшать кількість автобусів до кладовища "Барвінок"

До цієї новини немає коментарів