На Тисі очікується підвищення рівня води

11 ЧЕРВНЯ на закарпатській р.Тиса (ділянка Рахів-Вілок) очікується підвищення рівня води на 1,0-2,0 метра над передпаводковими, у нижніх течіях р.Боржава — до 2,5 метра, на решті річок регіону — на 0,5-1,5метра над передпаводковими. Повідомили у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області.

 

Порушення правил монтажу електромережі призвело до загоряння в одній з квартир міста Мукачево. Вогонь тут поживився речами та побутовою технікою, залишивши господарів без музикального центру і мобільного телефону. Окрім того квартира вимагатиме термінової побілки, тому що пожежа залишила по собі сліди у вигляді кіптяви на стінах та стелі.

Як повідомили у Центрі громадських зв?язків управління МНС України в Закарпатській області, несправне пічне опалення стало причиною пожежі у селищі Великий Бичків Рахівського району. Через цю причину вогонь охопив горище будинку одного з місцевих приватних підпри?мців. Саме загоряння господарі помітили вранці, тоді як сама пожежа вочевидь розпочалася раніше. Місцева пожежна команда, яка виїхала до місця події одразу після повідомлення, зуміла відстояти у вогні частину шиферної крівлі, однак вогню вдалося пошкодити частину перекриття та речі, що зберігалися на горищі.

 

11 червня 2005р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів