Дії влади під час подій у Мукачеві були неадекватними
Таку думку висловив очільник Луганщини Георгій Тука, який змінив на посаді Геннадія Москаля.
Таку думку висловив очільник Луганщини Георгій Тука, який змінив на посаді Геннадія Москаля.
На користь правдоподібності цієї версії свідчить і відносний спокій, випромінюваний офіційними особами.
Схеми нікуди не поділися — митники, як і раніше, створюють умови, за яких клієнти змушені платити "винагороду", інакше працювати вони не можуть, а паралельно "допомагають" тим, хто завозить в Україну товари нелегально або напівлегально. І йдеться не про дрібне вимагання простих співробітників, а про величезні тіньові потоки, які проводять повз державний бюджет мільярди гривень.
До кінця року необхідно індексувати заробітні плати і пенсії громадян України.
Відповідний указ підписав сьогодні глава держави.
Це добре наглядно видно навіть на прикладі головної міської площі — Народної.
А дружить нардеп із різними людьми - "це і бізнесмени, і священики, і фермери, і водії-далекобійники".
Мустафа Найєм розмістив відео, як Москаль самостійно стриже кущі в Ужгороді.
Окрмі того, народний депутат України Віктор Балога у п’ятницю в ефірі "Громадського телебачення" висловився щодо політичного майбутнього своєї сім’ї, зокрема, свого сина - Андрія.
Через тиждень.
Такий варіант не виключений і може реалізуватися на відомому з радянських часів Оріховицькому військовому полігоні вже за півтора-два місяця.
За словами Президента, популізм час від часу дозволяв політикам забезпечувати миттєві соціальні покращення для людей і знімати електоральні вершки для себе.
Від завтра набуває чинності закон про відмову від дотування комунальних тарифів з бюджету.
Домовитися з кримінальними кланами в області було неможливо, тому Президент вдався до радикальних заходів.
Він заявив, що мукачівські події були зрежисовані не в Києві, а на Закарпатті
На думку закарпатського нардепа-радикала, фіктивні політичні партії мають на меті спекулювати на виборах, працювати проти інших політичних сил або лобіювати інтереси олігархів.
Арсеній Яценюк доручив створити робочу групу з виїздом на місце для перевірки інформації щодо неправомірного вирубування лісів у Карпатському регіоні.
Спочатку Закарпаття не входило в план перших областей, де мали запровадити нову поліцію.
Новим законом про місцеві вибори коаліція визнала нездатність виконати свої обіцянки.
Однак державна монополія на застосування сили має бути збережена.