Закарпатські бійці втомлені, знервовані, але щасливі
Наказ Генштабу про ротацію 128 гірсько-піхотної бригади є!
Наказ Генштабу про ротацію 128 гірсько-піхотної бригади є!
Ще 127 були поранені, про це повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.
Екс-губернатор Закарпаття та міністр МНС, а нині нардеп Віктор Балога пропонує розпочати зміни в Україні з ліквідації Печерського суду, об який "розбилися всі резонансні справи".
Як би комусь не хотілося, але девальвацію гривні на війну списати не вдасться.
Авторам антимобілізаційних постів загрожує вісім років в'язниці.
Закарпатські обранці, крім того, дадуть оцінку діям вищих посадових осіб держави.
У випадку якщо мінські домовленості не буде імплементовано, існує ризик дестабілізації інших регіонів України, сусідніх до Румунії.
Мова йде про те, що Генштаб хоче, щоб закарпатська 128-ма бригада без відпочинку і відновлення боєздатності несла далі службу на Сході.
За вихідні ситуація із 128-ою бригадою набула нового резанансу
Віце-президент закарпатської ФК "Говерла" Олександр Шуфрич розповів свою думку про політичну ситуацію в країні.
Бійці не розгубилися, метнули в нього гранату, а потім захопили екіпаж бойовиків-танкістів.
Як пояснити "Харківську ситуацію" з закарпатськими автобусами для бійців 128 бригади.
Зокрема й Президента Петра Порошенка, котрий ніяк не наважиться поставити підпис під Законом про військово-цивільні адміністрації.
Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошено прийом заявок на участь у муніципальному компоненті.
А це станеться тоді, коли повністю закінчиться перевірка суддів усіх інстанцій на предмет дотримання норм закону "Про очищення влади". Відтак, їм обмежується виїзд за межі країни.
У військовій прокуратурі Західного регіону України відбулася міжвідомча нарада керівників військової прокуратури західней областей, органів виконавчої влади, військового управління та правоохоронних органів
Необхідність введення миротворців на територію України викликало жваве обговорення серед політичного вітчизняного бомонду. Але найбільше питань, особливо у закарпатського парламентаря, - до президента, який днями зустрівся з єврокомісаром...
Кабмін уповноважив міністра оборони Степана Полторака підписати відповідну угоду.
Преміальні виплати будуть виплачуватися бійцям за лютий у березні.