Іван Балога піде з посади голови обласної ради?
Скидається на те, що Іван Іванович геть забув про власну роботу – він довгий час через виборчу кампанію був у відпустці, тож не дуже цікавився справами зі свого поки ще офіційного місця роботи. Мабуть, Балога й досі не оговтався від програшу Бушку.

