“Ужгород" прийматиме хустських пивоварів
У матчі 16-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу «Ужгород» нарешті по-справжньому вступить у бій у другому колі.
У матчі 16-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу «Ужгород» нарешті по-справжньому вступить у бій у другому колі.
В Ужгороді пройшов перший фестиваль екстремальних видів спорту.
У неділю, 28 серпня, о 14:00 відбудеться вже третє на Мукачівщині змагання у форматі апхіл. Вони пройдуть на відрізку дороги між селами Верхній Коропець та Кучава, за 3 км від Мукачева в напрямку Іршави.
У неділю, 28 серпня, вже втретє на Мукачівщині відбудуться змагання у форматі апхіл. Вони пройдуть на відрізку дороги між селами Верхній Коропець та Кучава, за 3 км від Мукачева в напрямку Іршави.
У суботу, 20 серпня, в словацькому місті Ліптовський Мікулаш пройшов сьомий етап "Центральноєвропейського кубка" стронгменів, в якому взяли участь спортсмени "Карпатської ліги сильних людей".
У п’ятницю, 26 серпня, організатор турніру Іван Григоровський розповів про особливості цьогорічних змагань стронгменів "Карпатський ведмідь-2016" в Ужгороді.
У неділю, 28 серпня в Ужгороді відбудеться головний силовий турнір року в нашому краї – "Карпатський медвідь".
Сьогодні, 26 серпня, завершується третій за ліком міжнародний турнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд на честь відомого в минулого воротаря київського «Динамо», екс-голови федерації футболу Закарпаття, а нині її технічного директора Андрія Андрійовича Гаваші.
Завтра, 26 серпня, відбудуться завершальні поєдинки дитячо-юнацького турніру на честь Андрія Гаваші. Визначатимуться переможці у двох вікових групах, - U-15, U-17.
Нині на Закарпатті працюють над тим, щоб в області проводилося якомога більше спортивних змагань всеукраїнського рівня, зокрема з футболу. Про це повідомив керівник краю Геннадій Москаль під час зустрічі з головою федерації футболу Землі Бранденбург (Німеччина) Фрідріхом Кіршеном.
Впродовж двох тижнів на Закарпатті проводить навчально-тренувальні збори збірна України з кікбоксингу. Займаються вони разом із закарпатськими боксерами на спортивних базах крайової федерації боксу.
21-річний півзахисник Ігор Харатін, уродженець Мукачева, став гравцем луганського клубу. Хавбек поставив підпис під дворічним контрактом із Зорею.
Цієї неділі, 28 серпня, в обласному центрі Закарпаття відбудеться головний силовий турнір краю – "Карпатський медвідь".
Одразу два масштабні міжнародні футбольні турніри серед дітей проходять на футбольних полях краю: 4-й за ліком «Кубок Карпатія» та 3-й міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші.
22-23 серпня на стадіоні СОК ДЮСШ відбудеться відкрита першість м. Мукачева з легкої атлетики серед юнаків та дівчат з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності України, повідомили у відділі молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Минулих вихідних на футбольних полях краю пройшли 15-й – у вищій та 13-й у першій лігах тури чемпіонату області з футболу.
Щойно у Перечині, на полі ДЮСШ, завершився матч з американського футболу між чинними чемпіонами України, ужгородськими "Лісорубами", і київськими "Бульдогами".
Учора у бразильському Ріо-де-Жанейро відбулись фінальні змагання з сучасного п’ятиборства. У ньому брав участь і киянин Павло Тимощенко.
Реконструкція стадіону наближається до фінішу, повідомляє меценат, депутат облради Андрій Андріїв.
У неділю, 21 серпня, у Перечині Закарпатської області ужгородські "Лісоруби" зіграють матч із суперниками зі столиці - київськими "Бульдогами". Гратимуть у рамках Чемпіонату вищої ліги.