Журнал Forbes: Леді Ю - серед найвпливовіших жінок
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко посіла третє місце у списку 100 найвпливовіших жінок світу, оприлюдненому в американському журналі Forbes
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко посіла третє місце у списку 100 найвпливовіших жінок світу, оприлюдненому в американському журналі Forbes
Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко обіцяє вдвічі збільшити кількість кримінальних справ проти співробітників міліції за корупцію. За його словами, для посилення боротьби з корупцією МВС уже закупило сто камер для прихованої зйомки, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Лідер Партії регіонів, екс-прем’єр-міністр Віктор Янукович, який зараз перебуває у відпустці в Карлових Варах (Чехія), прокоментував по телефону скандал навколо гострих висловлювань Президента Віктора Ющенка на адресу журналіста.
У середу, 27 липня, Президент Віктор Ющенко підписав закон, що визначає порядок звільнення з посад осіб, які поєднують повноваження депутата Верховної Ради з іншими забороненими законом видами діяльності.
Ціна нафти для українських нафтопереробних заводів зросте в серпні порівняно з липнем на 10% до 396 доларів за тонну, що приведе до подорожчання нафтопродуктів.
"Громадянська партія "ПОРА" вітає рішення Президента України ліквідувати Державну автоінспекцію України яка, на думку автомобілістів, є одним із найкорумпованіших органів у країні", - переконаний член Політради ПОРИ Сергій Євтушенко.
Адвокат 87 потерпілих у катастрофі Су-27 у Львові Володимир Кравчук оскаржив у Верховному Суді рішення Військового суду Центрального регіону з проханням посилити міру покарання для звинувачених у цій справі, котрих засуджено до 4-14 років позбавлення волі, повідомляють Українські новини.
У Луганській області викрито працівників податкової міліції ДПА в Червоному Промені, котрі безпідставно списали 7 млн. тонн відходів вуглезбагачувального виробництва, належних гірничо-збагачувальній фабриці "Білоріченська", передає Інтерфакс-Україна.
Спікер Верховної Ради, лідер Народної партії Володимир Литвин радить владі звернути увагу на формування опозиції.
Російська компанія "Лукойл" інвестує в модернізацію Одеського нафтопереробного заводу 320 млн. доларів протягом трьох років.
Колишній керівник Служби безпеки України Ігор Смешко заявив, що Генеральна прокуратура не викликала його на допити у справі про отруєння Президента Віктора Ющенка, передає Інтерфакс-Україна.
У понеділок, 25 липня, Апеляційний господарський суд Києва задовольнив апеляцію Генпрокуратури і Кабміну, визнавши незаконною приватизацію 50%+1 акція Нікопольського заводу феросплавів, повідомляють Українські новини.
Президент України Віктор Ющенко перевищив свої службові повноваження, ліквідувавши державну автомобільну інспекцію, вважає перший заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Олександр Бандурка.
Питання відправлення українських миротворців у зону арабо-ізраїльського конфлікту не стоїть на порядку денному, заявив міністр оборони Анатолій Гриценко.
Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк заявив, що протягом найближчих місяців відбудеться трансротація більше ста українських дипломатів, які працюють у дипломатичній групі в інших країнах, передає Інтерфакс-Україна.
Служба безпеки України має питання до колишнього Президента Леоніда Кучми. Про це ввечері в п’ятницю, 22 липня, повідомив керівник СБУ Олександр Турчинов в ефірі "5-го каналу", передає Інтерфакс-Україна.
Увечері в суботу, 23 липня, біля села Новобогданівка Мелітопольського району Запорізької області на місці складських споруд, зруйнованих вибухами боєприпасів у 2004 році, знову виникла пожежа з детонацією боєприпасів.
Згідно з оцінками лікарів, загальна кількість ВІЛ-інфікованих українців становить від 450 до 500 тисяч осіб. Такі цифри наведено у спеціальному звіті організації "Трансатлантичні партнери проти СНІДу", який було презентовано у Києві.
Віце-прем’єр з адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний не відмовився від ідеї запровадження реформи ще до парламентських виборів наступної весни.
Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк назвав найгострішими питаннями у взаєминах України і Росії делімітацію морського і демаркацію сухопутного кордонів.