В Закарпатті на кордоні з ЄС – кілометрові черги з вантажівок (ВІДЕО)
З суботи на під’їздах до пунктів пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та «Чоп – Захонь» утворилися значні черги із вантажівок, які прямують до країн Євросоюзу.
З суботи на під’їздах до пунктів пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та «Чоп – Захонь» утворилися значні черги із вантажівок, які прямують до країн Євросоюзу.
Із червня книги російською мовою вилучають із Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Потушняка.
Діти, яких війна змусила опинитись за кордоном, потребують книжок. Тішитимуться казкам, оповіданням, легендам, притчам, байкам тощо.
Почесне звання «Заслужений лікар України» отримав ужгородський хірург Андрій Погорiляк. Понад 10 років він очолює опікове відділення Закарпатської обласної клінчної лікарні, де разом з командою проводить унікальні для Закарпаття та всієї України операції з реплантації кінцівок.
День міста в Ужгороді цьогоріч дещо змінює формат. І визначальні його характеристики – допомога військовим.
Із настанням осені в Ужгороді благодійним турніром серед чоловіків і жінок закривали сезон пляжного волейболу. Попри це настрій в учасників був відмінним.
На Закарпатті фіксують погіршення епідеміологічної ситуації у зв’язку зі зростанням кількості пацієнтів, інфікованих коронавірусом.
На Закарпатті стартував 108-ий чемпіонат краю з футболу. Особливість змагань – проведення в умовах воєнного стану та з благодійною метою.
Станом на початок вересня в області перебуває близько 400 тисяч вимушених переселенців.
Осінні ночі вже нагадують про неминучу зиму, а вона цьогоріч обіцяє бути лютою. Газу всім може не вистачити, тож там, де є можливість використати альтернативну енергетику, зокрема дрова, треба запастися.
10-річний Ілля Матвієнко з Маріуполя майже місяць прожив під обстрілами у рідному місті. Там втратив маму та отримав поранення. Спершу Іллю лікували в окупованому Донецьку, а пізніше бабуся його вивезла до Ужгорода. Про історію порятунку хлопчика — дізнавалося Суспільне.
Мова у першу чергу про домогосподарства, котрі прихистили ВПО, та сім'ї військовослужбовців. Відповідний механізм доопрацювали за дорученням голови Закарпатської ОВА Віктора Микити.
Єгерська служба ДП «Ясінянське ЛМГ» зафіксувала на фотопастоку рідкісного хижака. Дику кішку привабив солонець, який лісівники вмістили у пеньку.
Відміряти, відрізати, обпиляти, обтесати, прикрутити чи просвердлити. Ці юні майстри з усім упораються. Ще й мам своїх навчать. У майстерні Ігоря Запорожця триває челендж – «Мамо, я тебе навчу».
Назвали вистаку «Вишиванка — код нації».
Вітчизняні медичні заклади вкотре реформують. Вже наступного року оптимізація проходитиме за рівнем надання послуг.
Місце, де дівчата танцюватимуть із парубками, – біля водяного млина (перевезеного, до речі, із с. Колочава в 1967 році), що розташований в Ужгородському скансені.
Протягом усього серпня у сквері св. Тетяни в Ужгороді працював дитячий табір «Спільнокемп», у якому діти з Ужгородської, Холмківської, Сюртівської, Оноківської, Баранинської та Середняньскої громад мали змогу навчатися, розважатися, знайомитися та хоча би на певний час забути про війну та проблеми у країні.
У зв'язку з повномасштабним вторгненням країни-терориста Росії в Україну Міносвіти оновлює шкільну програму, зокрема, з предмету "Зарубіжна література". Тепер школярі не будуть змушені вивчати твори багатьох російських письменників, а натомість ознайомляться з творчістю всесвітньо визнаних літераторів.
Вакцинальна кампанія від поліомієліту на Закарпатті активно триває. Як стверджують лікарі, недуга нікуди не зникла і тому нам потрібно уберегти дітей від неї. Поліомієліт — високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті.