«Говоримо українською»: як в Ужгороді допомагають вивчати українську мову (ВІДЕО)
Подолати мовний бар'єр, удосконалити знання чи опанувати рідну українську мову.
Подолати мовний бар'єр, удосконалити знання чи опанувати рідну українську мову.
Із першого липня починає діяти єдиний рахунок для оплати за спожиту електроенергію — універсальної послуги побутовими та малими непобутовими споживачами.
Ймовірний вибух на Запорізькій АЕС – тема яку обговорюють давно. Після підриву Каховської ГЕС та заяви Володимира Зеленського, що рф завершила підготовку до теракту на найбільшій атомній електростанції в Європі, побоювання українців лише посилилися.
Відпрацювати кожен рух, кожен жест, навіть усмішку та погляд – для справжнього танцівника усе важливо. Напруга зростає, коли на носі найвідповідальніший концерт. Звітний. Саме до нього готуються «Джерельця Карпат». Цьогоріч на сцені драмтеатру вперше виступить майже 300 дітей.
Із 1-го червня в Україні зросла вартість електроенергії. Відтепер незалежно від кількості спожитої електроенергії українці платитимуть 2 гривні 64 копійок за кіловат енергії.
Монети, уламки кераміки, кістки і зуби... усі ці знахідки на вагу золота, якщо ти археолог – навіть зовсім юний. Сашко та Даня – із Харкова. В рідному місті в справжній археологічній експедиції брати участь не доводилося, а тут хлопцям пощастило. Обидва охоче записалися до літньої школи юного археолога.
В одному з мальовничих масивів заповідника, об’єктив фотопастки зафіксував дикого кота, що розгулював лісом та ніжився на сонечку.
Понад двадцять робіт презентували 12 митців з різних куточків Закарпаття на художній виставці в Ужгородському скансені. Експозиція під символічною назвою «Моя земля – моє натхнення» демонструє результат учасників обласного весняного пленеру і приурочена Дню Конституції України.
За ініціативи Закарпатської ОВА вже більше року функціонує зручна платформа в Telegram для працевлаштування - чат-бот з пошуку роботи для внутрішньо переміщених осіб.
Масову загибель риби виявили у річці Полуй на Мукачівщині. Мор риби зафіксували місцеві жителі села Чопівці, які вважають, екологічне лихо трапилось через забруднення річки, яке ймовірно виникло внаслідок незаконних скидів у воду.
Сімей з дітьми з інвалідністю в Україні не меншає! - констатують фахівці. Чимало родин у зоні ризику виникнення відхилень та розвитку у дітей до 4 років. Тому впровадження послуги раннього втручання – неаби як актуально наразі і для закарпатців! Понад 10 років функціонує відділення раннього втручання в Ужгороді.
Центр підтримки бізнесу «Pro bono» створили на базі юридичного факультету Ужгородського національного університету. Йдеться про спільний із провідними правниками краю проєкт, реалізований у співпраці із міжнародною юридичною фірмою DLA Piper.
В обласному центрі Закарпаття київські кардіохірурги разом із ужгородськими колегами вперше провели унікальне малоінвазивне оперативне втручання на серці без жодного розрізу.
Вистава закарпатських лялькарів створена в за проєктом «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат: захист біорізноманіття церковних веж».
Для дітей з інвалідністю чи ризиком виникнення порушень у розвитку на Закарпатті доступна опція раннього втручання.
На Тячівщині слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області у співпраці з оперативниками карного розшуку області, оперативниками Тячівського районного відділу поліції та прокуратурою викрили підпільний цех з виробництва одягу відомих українських та закордонних брендів.
На кордоні з Румунією на Закарпатті прикордонники напередодні, 25 червня, затримали п’ятьох чоловіків призовного віку.
Про відкриття шелтерного містечка «Новий дім для дітей Маріуполя» у селищі Середнє, що на Ужгородщині, ми вже розповідали.