Допомога пораненим: у Закарпатській обласній станції переливання крові близько 30 людей щодня здають кров

Допомога пораненим: у Закарпатській обласній станції переливання крові близько 30 людей щодня здають кров
Близько 30 людей щодня здають кров у Закарпатській обласній станції переливання крові. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов'язків директора закладу Мирослава Хрипак. За її словами, для того, аби покрити потреби станції та передавати кров пораненим, щодня її мають здавати близько 70 донорів.

 

Ужгородка Дар'я Єгорова розповідає: "Через те, що я цивільна і зараз знаходжусь у безпеці, я здорова, а військові потребують допомоги. Навіть якщо немає фінансової можливості, завжди є можливість поділитися кров'ю і допомогти країні якомога швидше здобути перемогу".

Віталій Шовш також прийшов здати кров для військових.

"Вирішив здавати кров, бо вона дійсно потрібна людям, особливо військовим. Це все, що я можу зробити зараз. Якщо я не там, то хоча б тут, в тилу, я хочу допомогти чим можу", — каже донор.

Фото: Оксана Ушакова/Суспільне Ужгород

Близько 30 людей щодня здають кров в обласній станції переливання крові. За словами виконувачки обов'язків директора закладу Мирослави Хрипак, для того, аби покрити потреби станції та передавати кров пораненим, щодня її мають здавати 70 донорів.

"Закликаємо наших краян, гостей міста, всіх, хто живе у нашій області, щоб долучалися до донорства. Оскільки компонентів крові є замало для надання їх хворим, військовослужбовцям, які цього потребують. Наразі у нас гостра потреба в компонентах крові резус-негативного фактора всіх груп. Тож просимо всіх долучатися до лав донорства й ставати донорами", — зазначає Мирослава Хрипак.

Здати кров в Ужгороді в обласній станції переливання крові можна за адресою: вулиця Льва Толстого 15 у будні дні з 9:00-14:00 години.

Суспільне Закарпаття

 

29 липня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів