Перші закарпатські кавуни вже достигли і користуються неабиякою популярністю

На Закарпатті саме збирають на полі перший урожай! Фермери працювати починають ще весною. У середині квітня насіння, до слова яке купують тільки українське, висаджують у горшечки. Через місяць розсаду уже садять на відкритому грунті.
Збір урожаю кавунів стартує з 25 липня і триває понад два місяці – аж до кінця вересня. Зривають лише спілі ягоди. Реалізовують кавуни зазвичай гуртовим покупцям. Минулого року по 25 гривень за кілограм продавали. Цього року не планують підвищувати ціну. Також купляють і з поля – здебільшого туристи і тутешні жителі. Фермери зауважують, що коли "відпали" херсонські кавуни, закараптці активізувалися і почали вирощувати свої, проте цього поки недостатньо, аби задовільнити попит на смугастиків! Але – все попереду, адже гарний приклад є!
До теми
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба
- Діти з Маріуполя, що знайшли дім в Ужгороді, стали національними символами надії
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Програма активностей на літо в межах проєкту «Зелені скарби Карпат» від ГО «Щасливі діти»
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті зросла захворюваність на ГРВІ
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- У Кам’яниці висадили «Дерева пам’яті» на честь українських героїв
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
До цієї новини немає коментарів