За тиждень на Закарпатті зафіксували понад 4 тисячі випадків захворювань на грип та ГРВІ (ВІДЕО)
Впродовж минулого тижня на грип та ГРВІ захворіло 4095 закарпатців.
Впродовж минулого тижня на грип та ГРВІ захворіло 4095 закарпатців.
У науковій бібліотеці Ужгородського національного університету відбулася відкрита лекція доцента кафедри археології, етнології та культурології Ігоря Прохненка.
У Закарпатській обласній станції переливання крові відчувають нестачу донорів.
11 підприємців Закарпаття отримали компенсацію 30% від вартості генератора за державною програмою "Energy Help". Про це Суспільному розповів заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Василь Іванчо. За його словами, загальна сума відшкодувань склала майже 1,9 млн гривень.
17 генераторів для прийомних сімей та для будинків сімейного типу на Закарпатті, в яких проживають вимушені переселенці, придбала міжнародна благодійна організація “Сос Дитячі Містечка Україна”. Про це Суспільному повідомила менеджерка гуманітарної сфери міжнародної організації Наталія Криворучко.
Маленькі закарпатці та діти з числа ВПО взяли участь у конкурсі «Захисники Украни: історія і сьогодення».
Некомерційне інтернет-радіо “Єден” — радіо для однієї людини — святкує своє 5-річчя. З цієї нагоди запросили виступити музичний гурт “Пиріг і Батіг” в одному із закладів Ужгорода.
Папір, скло, пластик… Для комфорту тих, хто цим словам наполегливо надає матеріального втілення щоденно, сортуючи сміття, на ужгородській станції заготівлі вторсировини «Проектна, 3» зробили деякі оновлення.
Роботи з благоустрою у центральній частині Ужгорода співробітники КШЕП розпочали 10 січня.
Снекова сирна фабрика, яка релокувалася з Харкова до Мукачева, планує розширити свої потужності – експортувати за кордон.
16 січня нагородили 24 переможців обласного конкурсу літературних творів, образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему “Захисники України: історія та сьогодення”. Нагородження відбулось в Ужгородському замку. Про це повідомила директорка департаменту освіти закарпатської військової адміністрації Мар’яна Марусинець. За її словами, роботи переможців опублікували у збірці “У війни не дитяче обличчя”.
Кожного дня, з початку повномасштабного вторгнення, українські військові боронять кордони нашої країни. Поруч з ними пліч опліч завжди стоять військові лікарі, які також ризикують життям, рятуючи від подиху смерті тих, хто рятує нас. Олег Бігарі - військовий хірург 128-ої окремої, гірсько- штурмової бригади.
Уряд затвердив програму для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи. І вже з 16 січня українці зможуть обміняти старі лампочки на нові - економні. Обмін відбуватиметься у відділеннях укрпошти. Та спочатку заявку бажаючі мають залишити у додатку дія.
19-річна українка може потрапити до в’язниці за спробу незаконного переміщення військовозобов’язаного через кордон.
На Рахівщині місцеві волонтерки власноруч готують домашні сухі супи та борщі для українських військових. Виготовляти набори почали з весни. Овочі, зелень та м’ясо просушують та розфасовують на порції. Всю виготовлену провізію передають військовослужбовцям, аби вони в польових умовах могли швидко приготувати собі здорову домашню їжу.
Понад 7 місяців в Ужгороді діє «Шафа добра». Тричі на тиждень: у вівторок, четвер та суботу ті, хто був змушений покинути рідні домівки, можуть приходити сюди по одяг.
Зі свічками та світлими думками… усе – як у давнину, яку дозволяють відчути на власній шкірі сучасні реалії війни.