Монумент «Україна – визволителям» в Ужгороді: знищити не можна залишити (ФОТО)
«День, що передував святу 25-річчя Перемоги над фашистською Німеччиною, видався незвичайним. По обіді тисячі ужгородців і представників інших міст і районів Закарпаття прямували до радянсько-чехословацького кордону. На високому пагорбі, в оточенні виноградників, під білим покривалом височить багатометровий пам’ятник радянському визволителю», – так газета «Молодь Закарпаття» почала розповідь про офіційне відкриття монументу «Україна – визволителям» 8 травня 1970 року.

