Біля кордону з Угорщиною вистежили групу порушників та їхнього переправника
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Перевірятйе інформацію!
Про це повідомили із міської ради.
Шановні споживачі! З огляду на високі температурні режимі, які спостерігаються в Закарпатті, в області очікується надзвичайна та висока пожежна небезпека, через що виникає висока ймовірність пожеж, ризик поширення неконтрольованого вогню. Така загроза виникає і під час пікніків у лісах, поблизу водойм тощо.
Про це повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
Закарпатська митниця на постійній основі здійснює комплекс заходів, спрямованих на виявлення, припинення та попередження фактів незаконного переміщення через митний кордон України вантажів гуманітарної допомоги, а також їх використання не за цільовим призначенням з метою ухилення від оподаткування та протиправного отримання прибутку в умовах воєнного стану.
Завдяки доказовій базі Служби безпеки до тюремного ув’язнення засуджено зрадника України Сергія Лебедєва (відомого під псевдонімом «Лохматий»).
Первинну медичну допомогу українці можуть отримати за місцем фактичного перебування без направлень.
Триває подача заяв на отримання мікрогранту/гранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота».
Запрошуємо вас на зустріч з командою Drone Force.
Про це повідомляє УжНУ.
За процесуального керівництва Іршавського відділу Хустської окружної прокуратури закарпатцеві повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті людини, а також у залишенні потерпілої в небезпеці (ч. 3 ст. 286-1, ч. 1 ст. 135 КК України).
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка дозволить відображати в Дії медичні дані.