20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи

На реалізацію ініціатив у межах регіональної програми «Захист» передбачили 4 000 000 грн. На втілення однієї ідеї можна отримати до 200 000 грн.
Через державну платформу «ВзаємоДія» на конкурс надійшло 20 проєктних пропозицій від організацій, які в нашій області працюють із ветеранами, членами їхніх родин, а також із сім’ями зниклих безвісти, полонених і загиблих захисників та захисниць.
Проєктні пропозиції учасників сьогодні розглянула профільна комісія під головуванням начальника управління з питань ветеранської політики Закарпатської ОВА Андрія Поляка.
«Окремий конкурс для організацій ветеранського спрямування – це можливість посилити ті ініціативи, які вже сьогодні допомагають ветеранам і їхнім родинам, і посприяти старту нових важливих проєктів. Це ще один крок до вдосконалення системи підтримки наших захисників і їхніх близьких у регіоні», – наголосив Андрій Поляк.
Він підкреслив, що подані на конкурс проєкти охоплюють різні напрямки. Більшість спрямована на психосоціальне відновлення та професійну адаптацію ветеранів, соціальну, психологічну та юридичну підтримку їхніх родин, сімей загиблих і зниклих безвісти захисників і захисниць, а також розвиток у регіоні адаптивних видів спорту.
Під час відкритого захисту члени конкурсної комісії заслухали презентації учасників та оцінили подані проєкти за такими критеріями – відповідність пріоритетам конкурсу, реалістичність досягнення та практична цінність очікуваних результатів, ефективність використання бюджетних коштів, кадрова й матеріально-технічна спроможність та досвід організацій.
За підсумками оцінювання протягом кількох днів сформують загальний рейтинг, визначать обсяг фінансування для проєктів-переможців та опублікують результати відбору.




















До теми
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
- Сату-Маре долучається до Карпатської ініціативи
- Карпатська ініціатива розширюється: Закарпаття домовляється про співпрацю з регіонами Румунії
- Як діяти у разі надзвичайної ситуації: на Закарпатті провели практичні навчання служб
- Роботодавці Закарпаття можуть долучитися до формування наглядових рад закладів профосвіти
- Закарпаття долучиться до підготовки Саміту громад Карпатського регіону
- Підбили підсумки першої обласної премії для молоді «Лідери змін Закарпаття»
- На Закарпатті одночасно ремонтують дороги у трьох районах: де тривають роботи
- Молоді лідери та лідерки Закарпаття гуртуються, щоб бути співтворцями важливих змін – на рівні громад, регіону й усієї країни
- «Відверто про молодіжну політику Закарпаття»: молодь області запрошують до відкритої розмови
- 18 нових шкільних автобусів передали громадам Закарпаття: область отримала транспорт майже на 88 млн грн
- Ужгородська громада — серед тих, хто впроваджує ефективні моделі підтримки дітей і сімей
- На Закарпатті податківці надали платникам 66 тисяч адміністративних послуг
- На розвиток Закарпаття планують спрямувати 1,12 млрд грн публічних інвестицій: визначили пріоритети на 2027–2029 роки
- На Закарпатті до 1 вересня готують 566 шкіл: що зміниться для учнів
- Закарпатцям нагадують про необхідність сплатити майнові податки
- Гранти по 1 млн грн: ветеранів і ветеранок Закарпаття запрошують до участі в грантової програми «Траєкторія 3»
- На Закарпатті понад 3,8 млн грн спрямують на проєкти ветеранських організацій
- Закарпаття долучається до масштабної ініціативи «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах»

До цієї новини немає коментарів