Свічки з натуральної вощини створює працівниця Ужгородського скансену Вікторія Симкович
Науковий співробітник Закарпатського музею народної архітектури та побуту Вікторія Симкович не так давно почала створювати свічки з натуральної вощини.
Науковий співробітник Закарпатського музею народної архітектури та побуту Вікторія Симкович не так давно почала створювати свічки з натуральної вощини.
Синоптики прогнозують цього тижня переважно плюсову температуру але буде хмарно та падатиме сніг.
Автори коміксів розповіли про те, як створювались мальописи, як та де їх реалізовують та чи варто чекати на нові пригоди героїв.
Режисер Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Михайло Фіщенко розпочав роботу над постановкою вистави Неди Нежданої «Угода з ангелом». Це не перше звернення найбільшого театру області до творчості відомої київської драматургині. Торік Закарпатський муздрамтеатр поставив її чорну комедію «Той, що відчиняє двері».
Кампанія з імунізації проти коронавірусної інфекції на Закарпатті активно триває. Дедалі більше краян проходять курс вакцинації та роблять додаткове чи бустерне щеплення.
До Служби порятунку по допомогу звернувся 26-річний мешканець м. Миколаїв, який під час проходження туристичного маршруту с. Кваси – г. Петрос провалився у глибокий сніг.
Уперше українець фінішував у топ-40.
Станом на ранок 7 лютого на Закарпатті за минулу добу у 471 особи підтверджено коронавірус методом ПЛР.
Порушення митного законодавства задокументували інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці на митному посту «Лужанка» у суботу, 5 лютого.
В 11-ому за ліком турнірі, який організував відокремлений підрозділ Федерації хокею України в Закарпатській області, взяли участь 4 команди – "Шахтарські барси", "Синевир", "Ужгородські вовки" та "Спартак". Змагалися хокеїсти на льодовій ковзанці ICE LAND біля стадіону "Авангард".
Триває період високого рівню захворювань на гострі респіраторні інфекції. Про симптоми недугів, методи лікування та про те, як уберегтись від хвороби розповів лікар-інфекціоніст Віктор Петров.
Від ураження струму помер мешканець села Серне.
З початку лютого у супермаркетах введено нову ціну на пластикові пакети, які призначені для транспортування продуктів за товщиною в 50 мкм. Цінова категорія коливається від 2 до 3 гривень, власники ж маркетів можуть підвищувати ціну за бажанням.Підвищення цін дозволить обмежити обіг пластикових пакетів та покращити екологічну ситуацію в країні.
Подія трапилася вчора, на вулиці Миру, в Мукачеві. Близько 21-ї години інспектори отримали виклик про грабіж. Поліцейські миттєво прибули за місцем виклику і виявили заявника. Чоловік розповів, що невідомий вихопив з рук його доньки телефон і втік з місця події. Окрім того, заявник описав зовнішній вигляд ймовірного грабіжника.
Більшість із нас хоча б раз відкладали справи, займаючись чим завгодно, тільки не ними. Причини виникнення прокрастинації бувають різні.
Унікальна кухня, традиції,побут та колорит – усе це щороку приваблює колосальну кількість туристів не тільки з України, а із багатьох країн світу. Усі, хто побував тут вперше неодмінно повертаються сюди знову, і знову. Чим саме і наповнюють місцеві бюджети від сплати туристичного збору.
Закарпатський край – земля робітничих людей. Здавна вони займалися різноманітними ремеслами – серед яких лозоплетіння, ткацтво та сироваріння. Зберігати традиції свої предків місцеві вважають своєю місією.
3 та 4 етапи Кубку Європи з фристайлу провели на Закарпатті.
Протягом п’яти робочих днів цього тижня щеплення проти COVID-19 отримали 13 688 закарпатців.
З обласного центру Закарпаття планують запустити потяг у Румунію. Таку можливість вивчають у рамках поглиблення транскордонного співробітництва Закарпаття із сусідньою Румунією.
Про це міський голова Ужгорода повідомив у Фейсбуці.
Біологи УжНУ спільно з румунськими колегами дослідили 300 геномів карпатського регіону.