На травневі свята Ужгород чекає 15 тисяч туристів
На травневі свята готельєри та ресторатори Ужгорода мають змогу отримати близько 400 тис дол прибутку.
На травневі свята готельєри та ресторатори Ужгорода мають змогу отримати близько 400 тис дол прибутку.
20 січня в малому залі Ужгородської міської ради відбулося громадське обговорення проекту Закону України „Про місцеві податки і збори” за участі керівництва виконкому Ужгородської міської ради, ДПІ в м.Ужгороді, представників ринків та засобів масової інформації.
Fitch відмовився рейтингувати "Надра Банк"
ЄС розпочинає новий проект, направлений на усунення бар’єрів у торгівлі через зміцнення системи забезпечення якості продукції в Україні
Законопроект №3563, у разі прийняття, дозволить виробникам тютюнових та алкогольних виробів ще цілий рік "зомбувати" українців, а особливо дітей та молодь, неправдою про модність, крутість та гламурність тютюнокуріння та алкоголізму.
На розгляд депутатів було подано проекти важливих рішень порядку денного, які попередньо детально вивчались у постійних комісіях, до них вносились конкретні пропозиції, зауваження та доповнення. У роботі сесії взяла участь т.в.о. голови райдержадміністрації, депутат обласної ради Мирослава Каламуняк.
У розмаїтті цифр бюджету без фахівця, та ще й не маючи з чим порівнювати, розібратися важко. Тому прокоментувати головний кошторис міста на поточний рік, роз’яснити, якими будуть основні витрати та пріоритети-2009, ми попросили начальника фінансового управління Ужгородської міської ради Тетяну Метеньканич.
НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" підписали договір купівлі-продажу газу на 2009-2019 роки.
Експерти індустрії туризму відзначають неадекватність політики ціноутворення в галузі готельно-ресторнанного бізнесу області.
порівняно з минулим роком, надходження до Держбюджету від діяльності Виноградівської митниці зросли на 12 млн. грн.
ДПІ в м.Ужгороді у зв’язку із прийняттям Закону України від 26.12.2008 № 835-VI “Про Державний бюджет України на 2009 рік” (далі – Закон № 835-VI) надає роз’яснення щодо застосування окремих норм оподаткування землі, які слід врахувати при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності у 2009 році.
Державна податкова інспекція в м.Ужгороді повідомляє, що постановою КМУ України від 3.12.2008 року №1050 „Про внесення змін до Порядку встановлення ноомативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору” внесено наступні зміни, які набирають чинності з 1 січня 2009 року.
Бюджет Закарпатської області на 2009 рік буде більшим за минулорічний на 131 мільйон гривень, або ж на 11,9 %. Про це повідомив начальник головного фінансового управління Закарпатської ОДА Петро ЛАЗАР.
25 грудня 2008 року Верховною Радою України прийнято Закон України №797-VI „Про внесення змін до деяких Законів України з питань оподаткування” (далі Закон №797-VІ), пунктом 8 якого внесено зміни до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", яким визначено платників податку, об’єкти оподаткування, ставки податку, порядок його обчислення і строки сплати, а також встановлено пільги окремим категоріям громадян.
Україна підписала протокол про допуск експертів до національної газотранспортної системи. Про це заявили прем`єр-міністри Чехії та України Мірек ТОПОЛАНЕК і Юлія ТИМОШЕНКО за підсумками переговорів, що завершилися в Києві в ніч з суботи на неділю.
Раніше Словаччина вже заявляла, що їй доведеться знову запустити застарілий реактор потужністю 440 мегават на АЕС "Богуніце", щоб компенсувати нестачу енергії, пов`язану з припиненням постачання російського газу.
Експерти, за даними видання, побоюються, що навіть у разі, якщо Росія у четвер почне качати "блакитне паливо" до газопроводів України, постачання ним Європи відновиться лише за тиждень
Через кризу в Ужгородській міськраді зменшать зарплати
об`єм газу, що поставляється з Росії, неухильно знижувався протягом дня, і на 16.30 постачання повністю припинилося
Новини готельно-ресторанного бізнесу, Туристично-рекреаційних закладів: