Ноу-хау на Закарпатті: кордон патрулюватимуть безпілотники
Державний кордон України на Закарпатті відтепер патрулюватимуть безпілотники.
Державний кордон України на Закарпатті відтепер патрулюватимуть безпілотники.
Пенсіонер із Малого Березного переховував у себе в літній кухні 7 нелегалів із країн Азії. Слідчий Великоберезнянської поліції оголосив чоловіку підозру в скоєнні кримінального правопорушення, за даним фактом триває розслідування.
Цей рік для богемістів філологічного факультету УжНУ можна назвати знаменним, адже запам’ятається він одразу кількома «проривами», що, безумовно, є свідченням успішно взятого старту.
В обласному центрі Закарпаття зберуться найкращі молоді програмісти – вже вдруге відбудеться Літня школа з програмування. Цьогоріч зібрання стало міжнародним: у заході візьмуть участь команди не тільки з України, а й із Білорусі та Грузії.
Або ж, кажучи "казенною" мовою — від неправомірної вигоди.
На Закарпатті знову активізувалися шахраї, котрі від імені Геннадія Москаля намагаються видурити у підприємців гроші.
Мовляв, винуваті не вони, а "обставини"...
На всіх правопорушників було складено адмінпротоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортним засобом особою, яка перебуває в стані алкогольного сп’яніння).
Внаслідок чого за 6 місяців ц.р. вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму понад 6,2 млн грн.
НП мала місце у прикордонному Чопі.
КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє про аварійно-відновлювальні роботи на водогоні по вулиці Гулака-Артемовського поблизу будинку №9.
Відповідно до статті 89 Лісового кодексу України (ЛКУ), охорону і захист лісів на території України здійснюють державна лісова охорона та охорона інших постійних лісокористувачів.
Крадуть усе — матеріальні цінності, гроші, документи.
Раніше краянин вже притягався до кримінальної відповідальності за наркотики.
Найстрашніше в цій історії те, що антигромадський спосіб життя 36-річної жительки міста над Латорицею абсолютно несумісний із вихованням дітей
Внаслідок ДТП від отриманих травм загинув пасажир каміона.
Невдала спроба сталася на станції "Воловець".
Із заявою про крадіжку грошей із власного будинку звернувся 31-річний чоловік. Як з`ясували поліцейські, гроші викрав брат дружини. Хлопець підібрав ключ до помешкання, відрахував 4 тисячі гривень, за які «погасив» кредит в банку.
З початку року на лінію «102» на території Закарпаття надійшло 135 663 дзвінків, з них з ознаками кримінального правопорушення – 51 267. Розкриття кримінальних правопорушень зросло майже на третину в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році включає 293 заклади III-IV рівнів акредитації.