Недитячі жахи у закарпатському Мукачеві

Співробітники поліції разом зі службою у справах дітей вилучили дітей у жительки Мукачева та помістили їх до притулку в смт. Батьово Берегівського району.
Служба у справах дітей Мукачева спільно з спеціалістами відділу ювенальної превенції оперативно відреагували на повідомлення небайдужих громадян та перевірили умови проживання однієї з багатодітних сімей Мукачева. У трикімнатній квартирі на околиці міста правоохоронці виявили аж 10 людей, які постійно там проживають. На матір та шістьох дітей, віком від 1,5 до 13 років, припадала лише одна кімната, решту житлової площі займали інші мешканці. Діти спали, вчилися та гралися просто на підлозі.
Поліція та соціальна служба встановила, що спосіб життя 36-річної жінки несумісний із вихованням дітей: матір ніде не працює та зловживає алкоголем. Через те, що мукачівка не зверталася у відповідні органи та не подавала документів на отримання допомоги на дітей, ніякого доходу вона взагалі не має. Через це її 13-річна дитина змушена підпрацьовувати на місцевому ринку.
Попередження і притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей ситуації не покращило. За весь минулий тиждень жінка ні разу не з’явилася вдома. За дітьми доглядала власниця квартири, яка опинилась у безвихідній ситуації – на руках з чужими дітьми.
Зараз дітей вилучено із сім’ї. Півторарічна дівчинка поміщена до обласної дитячої лікарні на обстеження, інші доставлені до дитячого притулку у смт. Батьово Берегівського району. Вирішується питання про позбавлення матері її батьківських прав.
Джерело: Відділ комунікації поліції в Закарпатській області





До теми
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- В Ужгороді визначили переможців конкурсу «Листівка миру»
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- У Кінологічному центрі поліції Закарпаття для діток провели захід до Всесвітнього дня захисту тварин
- Понад 9 тисяч школярів Закарпаття взяли участь у профілактичних зустрічах із ювенальними прокурорами, поліцейськими та психологами
- В Ужгороді завершується проєкт «Хібукі: терапевтичний друг для дітей героїв»
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- Виявлено порушення прав дітей у дитячому оздоровчому таборі «Клінічний санаторій Карпати» Укрпрофоздоровниці
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно

Боже спаси і сохрани тих діток, душа болить! Як можна так жити...