В Ужгороді проведуть повірку лічильників
Державна повірка лічильників обліку водопостачання та водовідведення відтепер можлива без незручностей, зумовлених необхідністю демонтажу лічильника.
Державна повірка лічильників обліку водопостачання та водовідведення відтепер можлива без незручностей, зумовлених необхідністю демонтажу лічильника.
Закарпатська область знову б'є антирекорд - 103 хворі на COVID-19 за минулу добу. Чому різко зросла кількість інфікованих розповів лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук з Ужгорода Віктор Петров.
Сьогодні голова Закарпатської ОДА заслухав доповідь директорки департаменту освіти і науки Ганни Сопкової. Основне наразі – дотримання протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА.
Рух транспорту буде частково обмежени в обласному центрі Закарпаття з 24 червня. Про це сказав речник патрульної поліції на Закарпатті Олександр Бодня. Автомобільний рух буде ускладнений від перехрестя з вулицею Мукачівською до виїзду на транспортний міст. Пов’язано це з другим етапом капітального ремонту вулиці Анкудінова.
Водіям потрібно сьогодні бути особливо уважними.
Проект АГРО запрошує українські недержавні підприємства та фізичних осіб- підприємців, що відносяться до категорії ММСП (мікро, малих та середніх підприємств) та основним видом діяльності яких є виробництво та/або online торгівля продуктами харчування, до участі у конкурсі концепцій на реалізацію проекту «Фермер онлайн».
Пандемія стала світовою кризою і завдала чималих збитків не тільки малому та середньому бізнесу, а й державним підприємствам.
Чим більш серйозною стає ситуація із COVID-19 на Закарпатті, тим більшим є скептицизм населення. Медики, влада і журналісти постійно інформують краян щодо поточної ситуації, однак коментарі закарпатців у соцмережах зводяться до одного: "то все брехня". У коментарях під однією з "ковідних" публікацій ми побачили слова лікарки-ендокринолога Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Новака Яни Свердлюк.
Оприлюднено графік планових відключень у районах Закарпаття до 2 липня.
Як інформує Закарпатський гідрометцентр, внаслідок утримання протягом більшості днів у червні похмурої, дощової погоди уповільнювалось достигання плодових та ягідних культур, відмічалось загнивання та розтріскування ягід. Погода не сприяла накопиченню цукрів у плодах та ягодах та для винограду, який перебував у фазі цвітіння, що перешкоджало нормальному його заплідненню.
Переповнені лікарні, заповнені реанімації, ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Закарпатській області просто катастрофічна. Вся проблема в тім, стверджують спеціалісти, що краяни прийняли послаблення карантину як його відміну, а це не так. Що наразі відбувається в регіоні?
Інформація про захворюваність на COVID-19 в Ужгороді на ранок 22 червня:
На більшості річок відбувались невеликі коливання рівнів води.
Усе традиційно: після скандалу з Боржавською вузькоколійкою місцева влада взялася було звільнити колію від асфальту, але, як тільки розмови вщухли, справу й покинули. Принаймні так виглядає ситуація, бо за 10 днів з часу, як про "закатану" вузькоколійку заговорили, справа майже не зрушила з мертвої точки...
Мінлива хмарність, вночі короткочасні дощі, місцями значні, вдень подекуди помірний дощ, грози.
Світлина оригінального місця для встановлення вуличного ліхтаря наробила чимало галасу в соцмережі.
Кадри повноводної річки Чорна Тиса в соцмережі опублікував Андрій Тулайдан.
19 червня "швидка допомога" не змогла потрапити за викликом до села Лубня Великоберезнянського району. Про це кореспондентам Суспільного стало відомо із власних джерел.
Про це розповіли в Ужгородській міській раді.