Кубок мера Ужгорода дістався не депутатам

«Команда депутатів»: Андрій Стрижак, Іван Касинець, Сергій Фріндт, Роман Богуславський, Юрій Федьо, Іван Ковач, Богдан Андріїв, Мирослав Щербей, Олексій Баранюк, Василь Гомонай, Роман Коптола.
Запасні: Юрій Фріцьо, Андрій Андріїв, Андрій Кушнірук.
Тренер: Юрій Мандич
«Команда аматорів»: Олег Маркевич, Роман Плиска, Тарас Тулайдан, Іван Качур, Ф. Сілард, Іван Дуран, Михайло Чаварга, Василь Стецьо, Анатолій Скоблей, Томаш Мітуля, Ігор Плієнко.
Запасні: Іван Борсак, Сергій Чопик
Тренер: Юрій Свистак
Арбітр: Петро Мілян (Ужгородський район)
За підтримки публіки з перших хвилин жвавішою була команда депутатів, котрі зі стартових хвилин під чітким керівництвом наставника Юрія Мандича почали шукати шляхи до воріт колективу «аматорів». На 14-й хвилині ці спроби досягли своєї мети. Спочатку заробили право на кутовий, який виконав Іван Ковач, а на куті воротарського майданчика верхову боротьбу в захисників виграв невисокий Іван Касинець, який зумів відкрити рахунок у зустрічі.
Та радість депутатської команди тривала рівно хвилину – свій бомбардирський хист продемонстрував Анатолій Скоблей, який відновив паритет.
До завершення першої половини зустрічі хороші нагоди у складі команди депутатів мав Роман Коптола, але надійно зіграв воротар Олег Маркевич. А від аматорів володінням А. Стрижака ударами з-за меж карного майданчика загрожували Іван Качур та Томаш Мітуля, однак їм забракло точності.
Розв’язка гри настала в другій половині. Аматори активно почали використовувати фланги – де ефективно на передачі партнерів забігали Іван Дуран та Іван Качур, а з протилежної сторони Анатолій Скоблей. Саме після однієї з таких передач від Тараса Тулайдана на 42- й хвилині забігання в захисника виграв Іван Качур, який віддав вивірену передачу на Івана Дурана, він у свою чергу в дотик баз шансів для воротаря замикає подачу партнера – 2:1. А крапку в зустрічі поставив Анатолій Скоблей – аматори заробили штрафний метрів за 20 до воріт. Стандарт взявся виконувати Тарас Тулайдан, перекидає стінку, здається, м’яч мав би зафіксувати воротар, однак Андрій Стрижак, якось непевно відбиває м’яч, а на добивання встигає Анатолій Скоблей – 3:1.
До кінця гри «депутати» пробували відігратися, акцент своїх атак вони розвивали через Василя Гомоная та «аматори» цупко захищалися й не залишили жодних шансів команді депутатів.
Після закінчення зустрічі міський голова Богдан Андріїв нагородив подяками людей, які зробили вагомий внесок у розвиток футболу обласного центру: Олександра Філіпа, Юрія Бучка, Степана Войтка, Золтана Шугара, Томаша Пфайфера.
Відзнаки отримали й кращі в номінаціях. «Кращий воротар» – Андрій Стрижак, «Кращий захисник» - Михайло Чаварга, , «Кращий півзахисник» - Томаш Мітуля, «Кращий нападник» - Олексій Баранюк «Кращий бомбардир» - Анатолій Скоблей, «Кращий гравець» - Роман Каптола, «Кращий тренер» - Юрій Свистак.
Депутат міської ради Юрій Мандич від шанувальників футболу вручив міському голові Ужгорода Богдану Андріїву сувенірний подарунок – тарілку з фотографіями поціновувачів футболу в нашому місті.
Кубок переможців з рук міського голови отримав капітан команди «аматорів» Тарас Тулайдан.
На завершення Богдан Андріїв побажав усім доброго настрою, здоров’я: «Таким поєдинком показуємо приклад нашій молоді: це один із способів проведення вільного часу, крім того, футбол нас єднає й допомагає триматися в тонусі».
Також міський голова привітав усіх з Днем Ужгорода та запросив відвідати заходи, що відбуватимуться у місті з цієї нагоди
Семен Михайлик
До теми
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи
- Відкритий чемпіонат міста з плавання відбувся напередодні в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років

До цієї новини немає коментарів