На вихідні на закарпатському кордоні активізовуються мігранти-нелегали

Прикордонники затримали 7 нелегалів із Африки
Учора, 5 листопада, у рамках програми протидії незаконній міграції працівники прикордонної служби разом із іншими органами правосуддя затримали у Берегові сімох нелегальних мігрантів.
Про це повідомляє Держприкордонслужба України.
Усі затримані родом із Африки: серед них двоє - із Зімбабве, четверо - із Нігерії та один громадянин М'янма.
Документів "шукачі щастя" ніяких не мали. Наразі, триває з'ясування обставин. Нелегалів притягнуто до відповідальності.
Ужгород.нет нагадує, що минулої ночі велику групу нелегальних мігрантів з Азії затримали правоохоронці у Великоберезнянському районі.
До теми
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- Фальшивий паспорт Саудівської Аравії та 100 тис. грн хабаря не врятували порушника
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Дві різні схеми — один результат: на Закарпатті затримали організаторів переправлення осіб
- Обласна філармонія розпочала свій 79-й сезон яскравою музичною подією
- 12 тисяч доларів за незаконний перетин кордону та сфальшовані документи: прикордонники викрили жителя столиці
- На Закарпатті затримали двох громадян України, які намагалися у незаконний спосіб пробратися до Угорщини
- Керівники Закарпаття відзначили правоохоронців, які запобігли теракту в одній зі шкіл Тячівщини
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва-2024
- Закарпатські вітряки зменшують залежність України від імпорту угорської електроенергії
- Підприємці краю отримали відзнаки за внесок у розвиток Закарпаття
- Бокорізи та рятувальні жилети не допомогли: на Закарпатті прикордонники затримали трьох порушників
- У вантажному потягу, що прямував в Угорщину, знайшли 8 ящиків сигарет
- Прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон
- Закарпатські аграрії завершили збір ранніх сільськогосподарських культур
- Прикордонники Чопського загону затримали порушника під час спроби нелегального переходу кордону
- «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»: триває обласний конкурс для майстрів і митців
- На Закарпатті 24-річна жінка вела в Румунію 5 дорослих чоловіків
- Смертельна ДТП на Ужгородщині, в якій загинув прикордонник: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду щодо винуватиці
До цієї новини немає коментарів