Прем'єру пісні "Майданівцям" презентували до Дня Гідності та Свободи

До третьої річниці початку Революції Гідності і Дня Гідності та Свободи у рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни – чергова пісенна прем’єра – пісня «Майданівцям» у виконанні її автора, ветерана Афганістану, воїна АТО Олександра Рожка та лідера гурту «Мандри» Фоми (Сергія Фоменка). У 2017-му світ побачить альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько 15-ти сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та виконаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими артистами.
Автор пісні «Майданівцям», воїн Олександр Рожко (у вересні в рамках проекту уже було презентовано надзвичайно зворушливу пісню цього бійця «Не сумуй» - в дуеті з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею) присвячує її своїм побратимам - усім майданівцям, які розпочали боротьбу за Україну на Майдані 2004-го, продовжили під час Революції Гідності, а зараз відстоюють незалежність України в боях у зоні АТО.
«Проект #ПісніВійни – це частина війни, - каже Олександр Рожко. - Наразі програємо росіянам інформаційну війну. А завдяки цьому проекту збільшується наш шанс давати гідний інформаційний опір ворогу, а крім того, заповнюємо прогалини у моральній підготовці нашого війська. До того ж, якщо нація щось відтворює у пісні - це вже її історія».
«Я одразу дав згоду на участь у цьому дуже потрібному та сильному проекті, - розповідає співак та композитор, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома). - Почувши «Майданівцям», сказав собі: «Це те, про що я хочу заспівати». Бо я – також майданівець, тому ця пісня близька мені, відчув її. Щасливий, що був на Майдані і дихав з вами, брати і сестри, майданівці, одним повітрям!».
До кінця 2016-го року у рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни відбудеться ще дві пісенні прем’єри: до Дня Збройних Сил України - сингл «Щастя – коли ти не йдеш на війну» у дуеті десантниці Ірини Красоти та співачки Ірини Долі, а до Дня Святого Миколая – пісня «Молитва на Різдво» у виконанні її автора, нацгвардійця, барда Зиновія Медюха та відомого акапельного гурту – вокальної формації «Піккардійська Терція».
До теми
- «Грант на власну справу» ще 27 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- В Ужгороді обговорили пріоритети громадського здоров’я на 2026 рік
- У Закарпатській ОВА розповіли про можливості навчання в Житомирському військовому інституті
- Рада з питань ВПО при Закарпатській ОВА підсумувала два роки роботи і затвердила новий склад
- Інформаційна тиша під час та після вибухів - це безпека: чому не можна публікувати «прильоти»
- Великодні богослужіння в Ужгороді: тимчасове обмеження руху в центрі міста (СХЕМА ПЕРЕКРИТТЯ)
- СБУ запустила новий короткий номер «гарячої лінії» для звернень громадян – 1516
- Порядок застосування податкової соціальної пільги для самотніх матерів у 2026 році – закарпатські податківці роз'яснюють
- ВЛК під час воєнного стану. Кому потрібно проходити щороку
- Сили цивільного захисту Закарпаття підвищують готовність до найскладніших викликів
- В Ужгороді обговорили актуальні питання розвитку туристичної галузі
- Пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури: на Закарпатті прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу
- Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради отримав престижну відзнаку «Дієвий ЦНАП 2026»
- Мирослав Білецький напередодні Великодня зустрівся із духовенством краю
- До уваги військовозобов’язаних, які проживають на території Ужгородської міської територіальної громади!
- На Закарпатті триває будівництво пункту пропуску «Біла Церква - Сігету Мармацієй»
- Закарпатці можуть безоплатно отримати послугу ендопротезування у 3 закладах охорони здоров’я краю
- В Ужгороді відпрацювали сценарій реагування на удари безпілотників по житлових будинках
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Робоча поїздка Мирослава Білецького на Тячівщину: будівництво інфраструктури, підтримка ветеранів, веломаршрут до ЄС

До цієї новини немає коментарів