Рятувальники на Ужгородщині приємно вражені обізнаністю молоді у пожежних справах

У ході проведенння відпрацювання фахівці ДСНС та представники правоохоронних органів завітали до Часлівської сільської ради та місцевого навчально-виховного комплексу, де розповіли про дотримання правил пожежної безпеки та основні дії при виникненні надзвичайних ситуацій. Дітей рятувальники ознайомили з основними причинами виникнення пожеж, про можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами. Спілкуючись з дітлахами, працівники ДСНС були приємно вражені знаннями підростаючого покоління про те, як треба поводитися під час пожеж та інших надзвичайних ситуаціях. Також всі без винятку знали, що викликати пожежно-рятувальну службу треба за телефонним номером «101».
Після цього рятувальники здійснили подвірні обходи та відвідали помешкання громадян. Особлива увага зверталася на житлові будинки, де проживають одинокі люди та багатодітні сім’ї. Під час візитів до осель, фахівці ДСНС оглянули опалювальні печі на відповідність вимогам правил пожежної безпеки. У ході відпрацювання виявилось, що не всі громадяни подбали про очищення димарів та печей від сажі, не у всіх будівлях перед топковим отвором на горючій підлозі розміщений металевий лист. У деяких мешканців печі та грубки мають тріщини. Такі порушення можуть стати причиною загибелі чи травмування будь-якої миті.
У ході відпрацювання працівники Ужгородського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області провели з населенням профілактичні бесіди з питань безпеки життєдіяльності та вручили їм тематичні пам’ятки інформаційного характеру про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем, користуванні електроприладами, пічним опаленням.
Такі заходи працівники Управління ДСНС в області будуть проводити й надалі, адже це є дієвим фактором запобігання загибелі та травмування людей на пожежах.
Управління ДСНС у Закарпатській області
До теми
- Лауреатів в галузі літератури і краєзнавства імені Петра Скунця нагородили в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Обласна філармонія розпочала свій 79-й сезон яскравою музичною подією
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- Керівники Закарпаття відзначили правоохоронців, які запобігли теракту в одній зі шкіл Тячівщини
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
- В Ужгороді презентували програму «Відважна 3» для жінок-підприємиць
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва-2024
- Закарпатські вітряки зменшують залежність України від імпорту угорської електроенергії
- Підприємці краю отримали відзнаки за внесок у розвиток Закарпаття
- Звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» посмертно присвоїли ще двом захисникам
До цієї новини немає коментарів