Одіозний закарпатський суддя, який втікав від патрульних, знову може уникнути відповідальності

Одіозний закарпатський суддя, який втікав від патрульних, знову може уникнути відповідальності
Посадовцю рекомендовано повторно пройти тест на наркотики.

 

Всі пам’ятають резонансну подію у вечері 9 грудня, коли позашляховик BMW Х5 ужгородського судді Ротмістренка вже повторно за рік порушив ПДР. 

Коли він втікав від поліції, а вже будучи спійманим, заявим поліцейським, що не знає, як тут опинився, бо «випив по 50 грам, пішов додому, приляг біля телевізора та й заснув … і оказався отут, машина заведена з боку, а я стою посеред поля».

Тому цього ж разу підозра впала на наркотичне сп’яніння, оскільки поводив він себе очевидно неадекватно. При освідченні в ЗОНДі алкотест показав відсутність алкоголю, були відібрані мазки з носа і сеча, які були передані на аналіз.

Однак, як розповів у себе у Фейсбук Віталій Грегор, вже сьогодні стало відомо, що згідно з висновком лабораторії обласного наркодиспансеру для визначення наявності наркотичного сп’яніння представника Ужгородської Феміди не вистачило сечі.

— Ви, напевне, спитаєте, чи можете таке взагалі бути, виходить, що у нас все можливо.. Наразі слово за поліцією та прокуратурою, чи відкриють вони кримінальне провадження за очевидні ознаки службової халатності лікарів-наркологів, — питає Віталій Грегор. 

Водночас, ЗОНДом рекомендовано М.Ротмістренку пройти позачерговий медичний огляд. Згідно закону Вища рада юстиції після надходження таких рекомендацій зобов’язана буде направити його на такий огляд, але ж очевидно, що до того часу в його аналізах вже нічого не виявиться..

Поліція звісно ж склала на суспільно небезпечного неадеквата-суддю адмінматеріали: по 126 КУпАП за керування з простроченим тимчасовим посвідчення водія у розмірі штрафу 425 грн, та за ст. 122-2 КУпАП не виконання вимоги про зупинку, за що передбачено штраф в розмірі 153 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців.

Відтак, питання щодо позбавлення права керування вже найближчим часом має розглянути місцевий суд.

Джерело: Мukachevo.net

 

14 грудня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів