Перед звільненням працівник здав службовий планшет у ломбард. А чому б ні?

В листопаді до поліції Мукачівського району звернувся працівник приватного підприємства і повідомив про крадіжку з фірми планшету марки «Samsung», вартість якого становить 3 тисячі гривень.
Працівники кримінальної поліції районного відділення встановили, що крадіжку скоїв колишній співробітник даного підприємствп – 26-річний мешканець Мукачівського району. Чоловік встановлював навігаційні системи на вантажні автомобілі і для роботи йому необхідна була техніка. Пізніше цей чоловік звільнився з роботи і замість того, щоб повернути планшет власнику, він здав його до ломбарду. Як з’ясувалося, виручені гроші він встиг витратити на власні потреби.
Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). З крадієм працюють слідчі.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- На Закарпатті з концертною програмою побував військовий оркестр оперативного командування «Захід»
- Ужгород б'є температурні рекорди: максимум 28 червня став найвищим за весь період спостережень
- Спека б’є по здоров’ю: понад 50 випадків теплового удару за останні два дні
- У Мукачеві поліцейські затримали чоловіка, який намагався вбити сусіда
- Ракетний удар по заводу в Мукачеві: прокуратура заочно повідомила про підозру командуванню Чорноморського флоту рф
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- «Фантомні» 1200 пацієнтів – на Закарпатті викрито схему зловживання на понад 9,5 млн грн через неіснуючі маніпуляції
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць

До цієї новини немає коментарів