Вбивць пенсіонерки з Мукачівщини виявила і затримала поліція

14 листопада 2016 року на тел.102 до поліції зателефонувала жителька с.Ключарки Мукачівського району.
Жінка повідомила, що повернувшись ввечері з роботи додому, вона виявила в кухні тіло своєї 67-річної матері з явними ознаками насильства. В кімнатах був безлад та розкидані речі, що свідчило про те, що в будинку шукали гроші й коштовності.
За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за п.6 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство вчинене з корисливих мотивів).
В ході оперативно-розшукових заходів працівники кримінальної поліції встановили та затримали осіб, які причетні до нападу на оселю пенсіонерки. Це 42-річний мешканець Мукачева і 19-річний житель Виноградівського району.

В ході досудового розслідування слідчі встановили, що вбив жінку саме 19-річний виноградівець, якому оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство з корисливих мотивів). Окрім цього, обом нападникам оголошену про підозру і у вчиненні розбійного нападу (ч.4 ст.187 КК України). Щодо них обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.
Триває досудове розслідування. Матеріали кримінального провадження формуються для направлення до суду.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані
- У Карпатах стартував ретрит для ветеранок і військовослужбовиць
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- На Берегівщині взято під варту підозрюваного, який сокирою намагався вбити знайомого
- Від крадіжок до торгівлі метамфетаміном: у Мукачеві наркоторгівця засуджено до 6 років ув’язнення
- На Берегівщині поліція затримала зловмисника, який намагався вбити сусіда сокирою
- На Закарпатті з початку року потонуло 10 людей: ДСНС назвала єдині два безпечні місця для купання в області
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- На Закарпатті з концертною програмою побував військовий оркестр оперативного командування «Захід»
- Ужгород б'є температурні рекорди: максимум 28 червня став найвищим за весь період спостережень
- Спека б’є по здоров’ю: понад 50 випадків теплового удару за останні два дні
- Забила чоловіка до смерті: на Рахівщині затримали 65-річну жінку
- У Мукачеві поліцейські затримали чоловіка, який намагався вбити сусіда

До цієї новини немає коментарів