Мешканця Мукачівщини засуджено на 11 років за вбивство продавчині

Нагадаємо, що 28 березня цього року у селі Новоселиця Мукачівського району чоловік убив 55-річну продавчиню сільської крамниці, після цього запалив приміщення, щоб замести сліди злочину. Завдяки відпрацюванням Новоселиці та довколишніх населених пунктів, оперативні працівники спільно з управлінням карного розшуку вийшли на слід 25-річного мешканця Мукачівського району із села Станово.
Як пояснив підозрюваний, він боргував незначну суму місцевій продавчині і коли знову зайшов у магазин, аби взяти продукти в кредит, жінка йому категорично відмовила. Зі злості на відмову, відвідувач завдав їй кілька ударів по голові палицею та вдарив ножем.
Після цього чоловік спробував замести сліди, підпаливши місце злочину та знищивши знаряддя вбивства. Від поліції підозрюваний переховувався у своєї знайомої.
Завдяки зібраній поліцією доказовій базі, у ході судового розгляду кримінального провадження підозрюваного було визнано винним за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Мукачівськийміськрайонний суд засудив чоловіка до 11 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліціі Закарпатської області
До теми
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- В Ужгороді патрульні зупинили неповнолітнього без прав на мопеді з підробленими документами
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Боротьба за відновлення: в Ужгороді розпочали адаптивні тренування для ветеранів війни
- Поліція Закарпаття об’єднала можливості кінологів та професійну підтримку психологів для реабілітації Захисників
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- Рахівські поліцейські викрили водія автобуса, який після наїзду на пішохода поїхав з місця ДТП. Йому вже повідомили про підозру
- Поліцейські Іршави затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних за кордон
- Закарпатські патрульні врятували чоловіка з важкою кровотечею
До цієї новини немає коментарів