Приготувався до свят: ужгородець вкрав алкоголю на 1777 гривень

До правоохоронців звернувся охоронець одного із магазинів обласного центру та повідомив, що невідома особа вкрала з торгового залу алкоголю на 1777 гривень. Оперативно-розшуковими заходами працівники поліції встановили та затримали чоловіка, який підозрюється у вчиненні цього злочину. Ним виявився 33-річний ужгородець.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка. Викрадення чужого майна карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо підозрюваного, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
До теми
- В Ужгороді перевіряли готовінсть Пунктів незламності
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій

До цієї новини немає коментарів