Закарпатський грип злякався карантину і відступає

За оперативною інформацією, 27.12.2016 року в області зареєстровано 1960 хворих на респіраторні вірусні захворювання (155,66 на 100 тис. нас.), що на 16,87% менше ніж за попередній день. Кількість захворілих дітей до 17 років зменшилась на 18% і становить 1188 осіб.
Зниження кількості захворілих знаходиться в межах від 9% у віковій групі 18-29 років до 21% у групі 15-17р. та 20% у групі 30-64р. За рахунок призупинення навчального процесу у школах кількість захворілих у віковій категорії 5-14 років зменшилась на 10% в порівнянні з попереднім днем.
Госпіталізована 81 особа (4,1% від захворілих), з них 51 дитина до 17 років (63%). Станом на 28.12.2016 р. в області зареєстровано 16 випадків грипу та підтверджена циркуляція РС-вірусів, вірусів парагрипу у хворих. Летальних випадків грипу не зареєстровано.
З метою розмежування дитячого населення, введені обмежувальні заходи та призупинено навчальний та виховний процес у 279 навчальних закладах області.
Зниження захворюваності у порівнянні з попереднім днем відмічається на 10 адмінтериторіях області: в м.Ужгород, Ужгородському, Волівецькому, Перечинському, Іршавському, Виноградівському, Хустському, Міжгірському, Тячівському та Березнянському районахРР…..
Протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.
За матеріалами прес-центру ОЦЗ в Закарпатській області
До теми
- Вакансій майже втричі більше, ніж офіційно зареєстрованих безробітних: кого найбільше шукають роботодавці на Закарпатті
- На Закарпатті протягом трьох наступних днів прогнозують сильну спеку до +39°
- В Ужгороді зафіксували новий температурний рекорд
- Поки в Україні зростає кількість шлюбів, на Закарпатті побільшало розлучень через ДРАЦС
- На Закарпатті смертність удвічі перевищує народжуваність: статистика за перше півріччя 2026 року
- Ветеранський туризм на Закарпатті: між гостинністю та системними бар'єрами
- Мама здійснила мрію загиблого сина: на вершині Карпат замайорів його прапор
- Один договір — три заклади: як дві закарпатські громади вирішили питання дозвілля для дітей
- Вчитися захищати себе і рідних. Як на Закарпатті працює центр нацспротиву
- Понад 100 учасників і майже дві тонни зібраного сміття: підсумки 28-го Екопікніка CHYSTO.DE?!
- Опанувала жестову мову й навчилася шити: історія переселенки з Донеччини Ольги, яка нині проживає в Ужгороді
- Стали відомі імена двох закарпатців, які повернулися з російського полону
- Закарпаття змінюється – нові мешканці та підприємства відкривають стратегічні можливості, – підсумки публічного діалогу
- На Закарпаття на відпочинок приїхали понад 240 дітей із трьох областей у межах проєкту "Карпатська зміна"
- На Закарпатті навчання у школах завершили більш ніж 11,2 тис. випускників
- Як на Закарпатті пробують закривати вакансії через прямий діалог бізнесу та молодих людей
- Ціновий фон: закарпатський ринок у загальноукраїнській тенденції сезонного підвищення і зниження
- ТОП-10 українських письменників, які писали про Закарпаття
- На Закарпатті реалізують проєкт із розвитку підтриманого проживання у громадах
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів