Навіть "під шумок" нового року через кордон на Закарпатті не провезли набої

Набої переміщувались співвітчизником у легковому автомобілі «TOYOTA PRADO» з реєстраційним номерним знаком України. Вони знаходилися в салоні транспортного засобу, доступ до них нічим не утруднювався. Водночас, українець визнав набої своєю власністю.
Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що відповідно до п. 8.1 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622 – дозвільна система, що здійснюється органами внутрішніх справ, поширюється на бойову нарізну воєнних зразків зброю або виготовлену за спеціальним замовленням, охолощену, навчальну, несучасну стрілецьку, спортивну, мисливську нарізну і гладкоствольну вогнепальну зброю, бойові припаси до цих видів зброї, пневматичну зброю, пристрої та зазначені патрони, холодну зброю, що належать підприємствам, установам, організаціям та громадянам.
На момент переміщення через митний кордон України у громадянина були відсутні будь-які дозвільні документи до набоїв для гладкоствольної зброї у кількості 48 штук. Тож безпосередні предмети порушення митних правил – набої – митницею вилучено, – повідомляє ДФС у Закарпатській області.
До теми
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- Закарпатець намагався провезти Wi-Fi роутери на пів мільйона без декларування
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру керівнику підприємства за спробу контрабанди лісоматеріалів
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Закарпатець втратив імпортний товар на пів мільйона гривень, бо вирішив зекономити на сплаті митних платежів
- У вантажному потягу, що прямував в Угорщину, знайшли 8 ящиків сигарет
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили предмети з ознаками холодної зброї
- Закарпатець не задекларував на кордоні партію харчових добавок, бо віз «для власних потреб»
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники вилучили незадекларовану посилку брендових речей на пів мільйона
- Прикордонний пес зашкодив трьом жителькам Закарпаття незаконно перевезти в Угорщину партію безакцизних сигарет
- Понад 80 штук незадекларованої електронної техніки на 1 мільйон гривень відправились на склад Закарпатської митниці
- Контрабанда дорогоцінних металів платини, паладію та родію на понад 11 млн грн – трьом особам повідомлено про підозру
- Невдала спроба перемістити приховані цигарки в туалеті автобуса обернулася для водія серйозною адмінвідповідальністю
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
- На Закарпатті в електромобілі виявили холодну зброю
- Контрафактні іграшки та аксесуари: закарпатські митники викрили масштабне порушення прав інтелектуальної власності
- Прикордонники Чопського загону знайшли у вантажному потягу контрабандні сигарети
- На кордоні зі Словаччиною чернівчанин позбувся 54 тисяч євро через недекларування
- Що відбувається з майном, яке вилучають митники?
До цієї новини немає коментарів