Тячівські освітяни замість зарплати оплатили ремонт. Прокуратура проти.

Тячівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб управління освіти Тячівської районної державної адміністрації, попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364 КК України.
Як повідомив керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, у ході вивчення матеріалів ревізії фінансово-господарської діяльності управління освіти Тячівської районної державної адміністрації встановлено, що службові особи управління освіти райдержадміністрації, зловживаючи службовим становищем, діючи умисно з корисливих мотивів не перерахували до загального фонду місцевого бюджету кошти на виплату заробітної плати працівникам, провели незаконні витрати фінансових ресурсів, внаслідок завищення вартості ремонтно-будівельних робіт, покрили витрати спеціального фонду за рахунок загального без відображення відповідних видатків загального фонду та занизили наявну кредиторську заборгованість по рахунках бухгалтерського обліку, чим спричинили збитки державним інтересам на загальну суму майже 300 тис.грн.
Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Повідомлено про підозру інженеру з технагляду, службова недбалість якого коштувала громаді Перечина пів мільйона гривень
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- Свідчення 13-річної дівчини допомогли встановити істину у справі побиття матір’ю 4-річного хлопчика
- 45 історій успіху: вчителі Закарпаття, які у 2025 році підтвердили свій професіоналізм
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція

До цієї новини немає коментарів