Закарпатська митниця у 2016-му збагатила Україну на 3 млрд гривень

Фактичні перерахування за підсумками роботи впродовж 2016 року зросли відносно 2015 року на 14,7%.
Основними бюджетоформуючими товарами, які дозволили митниці ефективно та в значних розмірах наповнювати Державну скарбницю, протягом року, стали: автомобілі легкові; машини автоматичного оброблення інформації; кузови; частини та пристрої до моторних ТЗ; трактори; обладнання друкарське; двигуни внутрішнього згорання з іскровим запалюванням, вироби з пластмаси та інші.
Характерним для митниці є наявність у структурі доходів значної питомої ваги податків, сплачених суб’єктами ЗЕД, які за основним місцем акредитації не належать до зони діяльності Закарпатської митниці ДФС. За рахунок митного оформлення їхніх товарів сплачено понад 1 млрд 777 млн грн податків. Це становить 57,1% від загальних обсягів перерахувань. В 2015 році обсяги податків таких суб’єктів складали 1 млрд 567 млн грн податків – 57,8% від загальних обсягів перерахувань.
За результатами здійснення контрольних заходів митницею до Державного бюджету спрямовано 56,1 млн грн. Зокрема, за рахунок правильного визначення митної вартості товарів до бюджету спрямовано 52,7 млн грн; за рахунок класифікаційної роботи – 2,4 млн грн та за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 1 млн грн.
Також завдяки заходам, вжитих Закарпатською митницею ДФС, до державного бюджету України було перераховано 4 878 178,03 грн митних платежів, що надійшли за результатним проведеної претензійно-позовної роботи за випадками недоставляння до митниці призначення товарів, що переміщувались за процедурою МДП.
Фахівці митниці зазначають, що протягом 2016 року були впроваджені сприятливі умови для ведення бізнесу, зокрема, це стосується відміни додаткового імпортного збору, зменшення ставок ввізного мита, у зв’язку з набуттям чинності Угоди про вільну торгівлю України з ЄС та належний рівень взаємодії і партнерських відносин між експортерам-імпортерами та митницею.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Майбутнім правникам та економістам УжНУ презентували пріоритетні напрямки у розбудові митної системи
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- Книга закарпатського письменника Андрія Любки «Війна з тильного боку» вийшла у США
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- За матеріалами поліції Тячівщини засуджено чоловіка, який убив свого брата з викраденої зброї
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів

До цієї новини немає коментарів