Міжгірський підприємець так хотів годувати школярів, що аж документи попідробляв

Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження, за фактом неправомірної участі одного з приватних підприємців краю у конкурсних торгах з організації харчування учнів п’яти шкіл Міжгірського району.
Так, прокуратурою вивчено матеріали документації конкурсних торгів державних закупівель послуг із організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Міжгірського району, які проводилися відділом освіти Міжгірської РДА.
Відтак, встановлено, що один з учасників вказаних торгів, для виконання вимог документації конкурсних торгів та Закону України «Про здійснення державних закупівель», склав та використав завідомо підроблений документ, який підтверджував його право участі у вищенаведених торгах.
Попередня правова кваліфікація вчиненого злочину за ч. 2 та ч.4 ст.358 КК України (підроблення та використання завідомо підробленого документа).
Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- У Мукачеві прокуратура вимагає стягнути до бюджету понад 4,5 млн грн через порушення при закупівлі мультимедійного обладнання для шкіл
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- Жорстоке вбивство на Тячівщині: за доводами прокурорів підозрювані й надалі під вартою
- На Мукачівщині юнаку повідомили про підозру в умисному вбивстві дядька
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- На Берегівщині прокуратура повернула громаді приміщення будинку культури, за яке понад 3 роки орендар не сплачував кошти
- В Ужгороді викрито схему продажі фіктивних іспитів на посвідчення водія: прокуратура повідомила про підозру трьом працівникам автошколи
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- 12 підозрюваних, 43 обшуки - на Закарпатті правоохоронці викрили масштабну злочинну групу, які займались наркозбутом і переправленням військовозобов’язаних
- Прокуратура оскаржує незаконне будівництво житлового будинку у центрі Мукачева

До цієї новини немає коментарів