День Соборності України в Ужгороді відзначать великою концертною програмою

Зокрема, 22 січня 1919 року на Софійській площі було проголошено Акт Злуки УНР та ЗНР. Тоді ця подія мала символічне значення, але вона окрилила і надихнула наш народ на подальшу боротьбу за самостійну українську соборну державу. Вже традиційно естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії готує до Дня Соборності України велику концертну програму з кращих зразків вітчизняної музики. З цієї нагоди колектив зазвичай залучає до співпраці й інші творчі сили.
Тож 22 січня на першій сцені краю разом з естрадно-духовим оркестром (керівник – заслужений артист України Володимир Співак) виступлять солістка колективу Ірина Філіпенко (сопрано), Іван Вархол (сопілка) та струнна група камерного оркестру філармонії (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош). Ведуча – Катерина Керечанин. Концерт пройде у рамках проекту «Музика вихідного дня».
Початок о 16.00.
Підготувала Таїсія Грись
До теми
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- Ужгородські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру у близько 20 закладів
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань

До цієї новини немає коментарів