Цими вихідними Ужгород прийматиме Міжнародний турнір з хокею

Як повідомив Василь Ябрик, у турнірі візьмуть участь 6 команд – 2 із Закарпаття та 4 зі Словаччини. Змагання триватимуть два дні, почнуться у суботу о 8 ранку, команди поділять на дві групи – «а» і «б». І в суботу, і в неділю відбудеться по 6 ігор. У неділю турнір розпочнеться о 8.30, а о 14. 45 – фінал, після якого пройде церемонія нагородження переможців.
Віталій Ерфан наголосив, що досить довгий період хокеєм на Закарпатті не займалися, зараз його відроджують.
«Разом із федерацією ми відкрили відділення хокею в обласній спортивній школі, де займаються 90 дітей. Є, звичайно, ряд проблем, зокрема, це матеріально-технічна база, забезпечення дітей спортивними формами та інші. Маємо над чим працювати і куди розвиватися. У зв’язку з тим, що цього року ювілейна дата – започаткування хокею на Закарпатті, управління молоді та спорту обласної адміністрації спільно з Федерацією, Ужгородською міською радою організували ювілейний турнір міжнародного значення».
Василь Ябрик додав, що цього року дві ювілейні дати: 70 років ужгородській команді «Спартак-46», яка у 1946 році представляла Україну на чемпіонаті СРСР, і 100 років закарпатському хокею.
Ветеран команди "Спартак-46" Ігор Черкашин розповів, що йому надзвичайно приємно, що в турнірі візьмуть участь гравці, з якими він грав ще у 70-ті роки на стадіоні «Авангард».
«Хокей нас об’єднав тоді і підтримує спортивні, життєві зв’язки між усіма, хто проніс любов до цього виду спорту через усе життя. Закарпатська збірна на турнірі буде представлена найкращими гравцями. Це, насамперед, учасники команд «Ужгородські вовки», «Синевир», із команди, до складу якої я входжу зараз, делегується лідер – Олександр Дмитрієв, який і представить «Шахтарських барсів» у складі закарпатської збірної.
За матеріалами прес-служби Ужгородської міської ради
До теми
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Закарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з хортингу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- Новим керівником Закарпатського обласного відділення Національного олімпійського комітету України став Мирослав Щербей
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг

До цієї новини немає коментарів