Змії, павуки, хамелеони та скорпіони – таку "екзотику" сьогодні можна побачити в Ужгороді

Стогодні в Ужгороді відкрилася Друга закарпатська виставка тераріумних тварин.
Метою заходу, зі слів його організаторів, є об’єднати любителів живих екзотів, які, останнім часом набувають дедалі більшого поширення в оселях ужгородців. Ну і, зрозуміло, ще більше популяризувати своє захоплення.
В експозиції, організованій зусиллями ужгородських тераріумістів в відомому ужгородському екзо-барі "Акварум", будуть представлені їх екзотичні "вихованці" – змії, від маленьких молочних до велетенських тигрових пітонів, гекони, хамелеони і варани, черепахи, павуки-птахоїди, скорпіони, краби та равлики. Якщо раніше живою екзотикою різних барв, форм і поведінки закарпатців радували тільки заїжджі екзотаріуми, то вже другий рік поспіль з цією метою об’єднують свої зусилля члени Клубу тераріумістів Закарпаття (керівник – Сергій Бондарчук). Вони закликають доєднатися до заходу всіх інших колег по хобі, які прочитають цю інформацію. Телефон для контактів – 050-372-71-71 У цьому їх підтримає торговий бренд Exo Terra (Канада) – провідний виробник тераріумів і обладнання для них. Побачити екзотичних тварин можна буде протягом 2 тижнів, з 26 березня по 9 квітня включно, з 10-ї до 19-ї години. Вхід на виставку – ВІЛЬНИЙ. Минулорічна виставка, що була для Закарпаття першою, пройшла з надзвичайним успіхом. Бажання ужгородців, як дорослих, так і малих, ближче познайомитися з дивосвітом живої природи було настільки великим, що організатором заходу довелося його продовжити ще на 10 днів.
До теми
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
- В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником – лейтенантом Владиславом Мельником
- У ПАДІЮНі стартував щорічний екомарафон до Всесвітнього дня прибирання
- В Ужгороді молилися за усиновителів, опікунів, прийомних батьків і батьків-вихователів
- Експозицію Ужгородського скансену невдовзі поповнить унікальний об'єкт – дерев'яна синагога з с.Великі Ком'яти Берегівського району
- Завтра, 19 вересня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Білецьким
- З нагоди Дня рятівника закарпатських рятувальників відзначили і грамотами Ужгородської міської ради
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Проєкт “соціальне таксі” працює вже і на Мукачівщині
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- Богдан Андріїв підписав угоду про співпрацю Ужгорода із угорським Обуда-Бекашмедьєром
- До Дня міста в Ужгороді відкрили вже 78-му мініскульптуру
- Традиційна святкова літургія до Дня Ужгорода відбулася в найдавнішому храмі Закарпаття – Горянській ротонді
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Лауреатів в галузі літератури і краєзнавства імені Петра Скунця нагородили в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
До цієї новини немає коментарів