Тіло 5-річного хлопчика третій день шукають у водах річки Лисичанка на Закарпатті

П’ятирічний хлопчик під час дитячої гри зі своєю сестрою впав в русло р. Лисичанка та був віднесений швидкою течією води.
Для пошуково-рятувальних робіт дитини було залучено 11 чоловік особового складу від ДСНС, з них ВРВ м.Хуст АРЧ АРЗ СП 3 чоловік та 1 одиниця техніки та 20 чоловік місцевого населення. Станом на 19:20 пошуково-рятувальні роботи було призупинено через настання темної пори доби. 26.03.2017 з 08:00 продовжувались пошукові роботи. Всього протягом доби для проведення пошукових робіт залучено 113 осіб:- від УДСНС України у Закарпатській області - 25 чоловік та 1 од. техніки (вільний від чергування особовий склад ДПРЧ-5 м. Іршава та ДПРП с. Довге); - 3 чол. та 2 од. техніки водолазного відділення м. Хуст АРЗ СП УДСНС України у Закарпатській області; - 60 чоловік місцевого населення; - 19 чоловік від лісового господарства; - 6 чоловік від Іршавського ВП ГУНП в Закарпатській області.
Станом на 20:10 26.03.2017 зниклого хлопчика не знайдено, пошукові роботи припинені через настання темної пори доби.
Сьогодні, 27 березня, пошукові роботи продовжуються, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.
До теми
- У пожежі на Мукачівщині постраждала жінка
- На Рахівщині триває будівництво гірського пошуково-рятувального відділення
- Двох знесилених туристів знайшли біля озера Бребенескул
- На Мукачівщині згоріла господарська будівля: господарі втратили живність і майно
- Пожежа на Мукачівщині: згорів причіп із деревним вугіллям
- На Закарпатті з початку року сталося 1230 пожеж
- Зіткнення автівки з потягом на Ужгородщині: подробиці та фото від рятувальників
- Туристка заблукала у горах на Рахівщині - на допомогу прийшли дснсники
- Заблукали у тумані: рятувальники допомогли травмованим туристам спуститися з Чорногірського хребта
- На Закарпатті врятували 19-річного туриста із Краматорська, який заблукав у хащах
- 805 пожеж в екосистемах області ліквідували з початку року закарпатські рятувальники
- 10 років очолював обласну службу порятунку: закарпатські рятувальники провели на заслужений відпочинок свого керівника
- Прикордонник із рятувальниками знайшли двох чоловіків, які заблукали у Карпатах
- Під час ремонтних робіт на території одного з підприємств міста ужгородець виявив снаряд
- На Закарпатті врятували двох 17-річних туристів із Києва, які заблукали в горах
- 1110 пожеж сталося на Закарпатті з початку 2025 року
- Рятувальники деблокували жінку з понівеченого внаслідок ДТП на Воловеччині авто
- ДСНСники врятували на Рахівщині двом туристів, які заблукали
- Шокуюча цифра: 1075 пожеж сталося на Закарпатті з початку року
- Ще одна трагічна смерть від вогню - у пожежі загинув 55-річний закарпатець
До цієї новини немає коментарів