У планах депутатів Закарпаття — новий вид грошової компенсації сім’ям загиблих
Як повідомляє прес-служба Закарпатської облради, на розгляд сьомої сесії облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2016 №617 „Про обласний бюджет на 2017 рік” (зі змінами від 16.02.2017, 23.03.2017 року).
За словами розробників проекту, а це – департамент фінансів ОДА, даний проект рішення розроблено відповідно до статей 23, 78 Бюджетного кодексу України. Так, збільшено обсяг доходів на суму 256 384 тис.грн., у тому числі:
156,384 тис.грн. - субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацом 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю 1-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої стаття 7 Закону України затвердження «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, яка розподілена бюджету м.Ужгород;
100,0 тис.грн. – інша субвенція із Вишківського сільського бюджету на виконання робіт по об’єкту „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Вишка Великоберезнянського району – будівництво”, замовником, яких є управління капітального будівництва облдержадміністрації.
Крім того, до проекту рішення враховано перерозподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, а саме зменшено обсяг призначень зазначеної субвенції головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на суму – 16 153,1 тис.грн. та розподілено райміськбюджетам із урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 167-р „Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарський засобів для лікування окремих захворювань”.
До теми
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкриють інсталяцію на честь полеглих Захисників України
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 46-річним захисником України, лейтенантом Сергієм Івановим
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Завтра, 27 серпня, в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Івановим
- У початковій школі «Ялинка» в Ужгороді відкрили новий спортивний майданчик
- В Ужгороді провели спецпогашення марок «Ми чекаємо!» на підтримку військовополонених і зниклих безвісти
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП, у якій загинув 11-річний хлопчик
- В Ужгороді відбувся благодійний велозаїзд «Big City Ride» на підтримку ЗСУ
- З молитвою за Україну: в Ужгороді зустріли 35-ту річницю Незалежності
- Ужгород, якого ми не помічаємо: презентували книгу про екзотичні рослини міста
- Разом з усією країною Ужгород відзначає День Державного Прапора України
- Назавжди 30: Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником, солдатом Вадимом Балогом
- В Ужгороді до Дня Незалежності проведуть благодійний велозаїзд Big City Ride
- «Екзоти Ужгорода»: у місті презентують книгу про незвичайні дерева з усього світу
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- На Рахівщині внаслідок ДТП травмувався водій мотоцикла та загинув його пасажир – поліція проводить розслідування
- В Ужгороді до Дня молоді проведуть караоке на набережній та благодійний концерт
- Ужгород сьогодні попрощався із 35-річним старшим лейтенантом Михайлом Полянським
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Роми Закарпаття: історія, пам'ять, гідність»
До цієї новини немає коментарів