Операція "Мігрант": із Закарпаття депортують 7 іноземців

16 нелегальних мігрантів виявили працівники міграційної служби Закарпаття у взаємодії із співробітниками поліції та прикордонниками у рамках відпрацювання під умовною назвою “Мігрант”, що проводилися у період з 14 березня по 5 квітня. Результати проведених цільових профілактичних заходів, спрямованих на запобігання та протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері , аналізували на нараді в Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області.
На сьогодні в краї постійно або тимчасово проживає майже чотири тисячі іноземців. За допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 62 іноземних громадян та 42 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло.
За час здійснення відпрацювання працівниками служби прийнято рішення про скорочення терміну перебування 5 громадянам Молдови та винесено 7 рішень про примусове повернення іноземців до країн походження (3 громадян Азербайджану, 2 - Російської Федерації, по одному - Молдови та Узбекистану).
Підбиваючи підсумки наради, начальник ГУДМС України в області Ігор Михайлишин підкреслив, що робота щодо протидії нелегальній міграції та дотримання міграційного законодавства не повинна обмежуватися рамками відпрацювань. Це питання пріоритетне і має бути на постійному контролі.
За матеріалами Ольги Поштак, ГУДМС України в Закарпатській області
До теми
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Закарпатські податківці виявили порушень податкового законодавства на АЗС на суму понад 3 млн грн
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- 295 водіїв спіймали на Закарпатті на користуванні телефоном під час руху
- Закарпаття знову зустріло евакуаційний потяг із сім’ями з прифронтових областей
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
- Ще двох закарпатців звільнено з російського полону
- Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького святкує 80-річчя: міжнародна конференція зібрала науковців із України та з-за кордону
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
- Стали відомі імена переможців конкурсів на здобуття обласних галузевих премій за 2024 рік
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- На Закарпатській митниці задокументували 386 протоколів на понад 131 мільйон гривень
До цієї новини немає коментарів