Ужгородське АТ обікрав житель одного з "ближніх сіл" столиці Закарпаття

В поліцію звернувся працівник одного із акціонерних товариств в Ужгороді та повідомив про крадіжку із їх складського приміщення. Заявник розповів, що приблизно тиждень тому невідомий пошкодив замок на дверях та виніс з складу інструменти.
Співробітники кримінальної поліції Ужгорода встановили особу, причетну до цього злочину та затримали підозрюваного, 32-річного жителя Ужгородського району. Чоловік уже притягувався до відповідальності за крадіжку та зберігання наркотиків.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 ККУ, тобто крадіжка з проникненням, повідомляє Відділ комунікації поліці Закарпатської області. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо підозрюваного.
До теми
- На навчання у безпеці і з комфортом: ще 19 закарпатських громад отримали ключі від шкільних автобусів
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Правоохоронці повернули родині полоненого військового майже 3 мільйони гривень, викрадених шахраями
- На Закарпатті затримали групу порушників кордону та їх переправника
- На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох браконьєрів із впольованою твариною
- На Мукачівщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві знайомого
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- Богдан Андріїв підписав угоду про співпрацю Ужгорода із угорським Обуда-Бекашмедьєром
- На Закарпатті блокували чергові схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних до ЄС – дайджест від прокуратури
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- На кордоні з Румунією з пострілами затримали порушників
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
До цієї новини немає коментарів